Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
01 mar 2012 Dzień Otwarty

Dzień Otwarty w naszej szkole odbył się 23 marca 2012r. (piątek) w godzinach od 9.00 do 14.00.

O godz. 16.00 odbyło się spotkanie Rodziców i gimnazjalistów z Dyrektorem Szkoły panią Małgorzatą Górniak.

Program Dnia Otwartego w III LO, podczas którego odwiedzającym szkołę towarzyszyli  członkowie Samorządu Uczniowskiego:

Odbyły się:

I. Zajęcia dla gimnazjalistów

1. Dla klasy humanistycznej I a zajęcia z języka łacińskiego „Język laciński – martwy? prowadziła p. Magdalena Bartnicka–Łętowska w sali 372.

2. Dla klasy matematyczno-fizycznej I b zajęcia z fizyki „Głośna lekcja fizyki + coś ekstra” prowadził p. Wojciech Panasewicz w sali 366.

3. Dla klas matematyczno-geograficznych I c, I d zajęcia z geografii „Dzieje Ziemi” prowadził p. Grzegorz Dąbrowski w sali 371.

4. Dla klas biologiczno-chemicznych I e, I f zajęcia z chemii „Niebezpieczne związki” prowadziła p. Justyna Ostrowska w sali 370.

5. Dla klasy hiszpańskiej 0 g zajęcia z języka hiszpańskiego „Costa Brava , flan, flamenco – tu hiszpański nie jest męką” prowadziła p. Małgorzata Janusz w sali 242.

6. Dla klas: matematyczno-fizycznej I b i matematyczno-informatycznej I h zajęcia z informatyki „Roboty od kuchni” prowadził p. Marek Dudzicz w sali 250.

 II. Na wszystkie pytania odpowiadali uczniowie klas poszczególnych profili. Stoiska prezentujące klasy znajdowały się  przed wejściem do sal, gdzie odbywały się  zaproponowane zajęcia.

 III. Na małej sali gimnastycznej odbył się koncert w wykonaniu szkolnego zespółu rockowego w  godz.10.00 – 11.00 i (powtórka) 12.00 – 13.00

IV. Zwiedzający III LO mieli także okazję odwiedzić bibliotekę, czytelnię z Centrum Multimedialnym, gabinet pedagoga szkolnego i psychologa

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym i zapraszamy we wrześniu 2012 r!

 WIĘCEJ INFORMACJI O SZKOLE I REKRUTACJI W ZAKŁADCE: REKRUTACJA (górny pasek)