Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
13 gru 2011 Jasełka 2011 w DSK w wykonaniu uczniów III LO


8 grudnia 2011 r. uczniowie z naszej Szkoły pod kierunkiem P. Heleny Maksiewicz gościli w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku na Oddziale Hematologii i Onkologii. Mali pacjenci mogli obejrzeć Jasełka pt. ”Szukając Jezusa” wg scenariusza D. Bolek, K. Cieśluk i E. Gołębiewskiej z kl. II h, a po występie zostali obdarowani prezentami przygotowanymi przez Szkolne Koło Caritas działające w III LO. Zakupienie paczek było możliwe dzięki hojności społeczności uczniowskiej naszego liceum. Szkołę naszą godnie reprezentowali (w roli aktorów odgrywających Jasełka) następujący uczniowie: Dominik Budzicki, Estera Górska, Joanna Jakubowska z kl. II d; Joanna Adamczyk, Ewa Gołębiewska, Daria Kotyńska, Dominika Bolek z kl. II h; Karolina Polkowska kl. I c oraz Piotr Gajdziński z kl. II f. Za dar serca bardzo wszystkim dziękujemy!