Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
02 gru 2011 Rozwijajmy tolerancję!

Culture Cup – Turniej Kultur, inicjatywa powstała w wyniku Polsko-Amerykańskiego Parlamentarnego Programu Wymiany Młodych Liderów 2011, to projekt służący rozwojowi tolerancji wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Uzyskał on dofinansowanie Fundacji Kościuszkowskiej z Nowego Jorku i jest rezultatem współpracy licealistów z Białegostoku i Des Moines w stanie Iowa. Uczennice naszej szkoły – Gabriela Kozerska III a i Ewelina Wołosik II g- jako dwie z pięciu białostockich licealistów biorących udział w zeszłorocznej wymianie, wprowadza tę ideę w życie w Szkole Podstawowej nr 19 zapoznając dzieci z kulturami takich państw jak Meksyk, Hiszpania, Niemcy czy Jemen!
Więcej informacji o projekcie znajdziecie na stronie www.facebook.com/CultureCup
Serdecznie zapraszamy do „polubienia” strony i śledzenia przebiegu całego projektu!