Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
01 gru 2011 II turniej w Lidze Futsalu – 2011


21.11.2011 r. reprezentacja naszej szkoły w Futsalu wzięła udział w turnieju w ramach IV ligi – Podlaskiego Szkolnego Związku Sportowego. Mecze turniejowe rozgrywane były w hali Liceum Ogólnokształcącego w Drohiczynie.
Pierwszy mecz zakończył się przegraną naszej szkoły z LO Drohiczyn 4:8 (bramki: 2x Kozioł, Waszkiewicz, Miecznik). Drugi mecz III LO Białystok pokonało ZS CKR 11:3 (Kondrat, Szubzda, Kozioł, 2x Maliszewski, 2x Waszkiewicz, 2x Giba, Stachniewicz, Sochoń)
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

Skład reprezentacji III LO Białystok:

Waszkiewicz Grzegorz I D
Stachniewicz Paweł IIIG
Miecznik Wojciech II A
Janowicz Piotr II B
Kondrat Łukasz II D
Kostro Michał II E
Giba Dawid II F
Rogało Maciej II F
Maliszewski Dawid III E
Szubzda Filip III F
Kozioł Grzegorz III E
Sochoń Kamil III E

opiekun: Piotr Półtorak