Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
12 wrz 2011 SOS dla uczniów

Uczniu, jeśli potrzebujesz pomocy, bo nie rozumiesz jakiejś partii materiału z danego przedmiotu lub byłeś długo nieobecny, zgłoś się do wyznaczonego nauczyciela, który Ci pomoże w ramach indywidualnych konsultacji:

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów III LO

 

Przedmiot

Nauczyciel

Dostępność nauczyciela

Język polski p. Marta Danilczyk

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Piątek

1. 8:15-9:00 3F godz.wych 128   3F j.polski 129 1B j.polski 129
2. 9:10-9:55 1B j.polski 128   3F j.polski 129 3F j.polski 129
3. 10:05-10:50 1B j.polski 128     3F j.polski 129
4. 11:10-11:50     2C j.polski 372  
5. 12:05-12:50 3F j.polski 129   1B j.polski 129  
6. 13:00-13:45 2C j.polski 129 2C j.polski 129    
7. 13:55-14:40 2C j.polski 129 2C j.polski 129    

 

Język angielski p. Kinga Łowicka – Kwiatosz

 

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8:15-9:00   3A j.ang 247 2D j.ang 247   2H j.ang 247
2. 9:10-9:55   3A j.ang 247 2D j.ang 247 2H j.ang 247 2H j.ang 247
3. 10:05-10:50   2H j.ang 247 3A j.ang 247 2H j.ang 247 2D j.ang 247
4. 11:10-11:50     2H g.wych 247 2E j.ang 247  
5. 12:05-12:50   2D j.ang 247   3A j.angi 247  
6. 13:00-13:45 3A j.ang 247 2H j.ang 247 2H j.ang 247 3A j.ang 247  
7. 13:55-14:40 2H j.ang 247 2E j.ang 247 2E j.ang 247    
8. 14:50-15:35 2H j.ang 247   2H j.ang 247    

 

Język francuski p. Barbara Majewska

 

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8:15-9:00   3H j.fran 245 1i j.fran 245 3H j.fran 245 3F j.fran 245
2. 9:10-9:55   3H j.fran 245 1D j.fran 245 2H innow 245 2H innow 245
3. 10:05-10:50   2H j.fran 245 1H g.wych 372 2H j.fran 245 1H j.fran 245
4. 11:10-11:50   1H j.fran 245 3E j.fran 245   3E j.fran 245
5. 12:05-12:50 1D j.fran 245   3F j.fran 245   3H j.fran 245
6. 13:00-13:45 1i j.fran 245 2H j.fran 245 2H j.fran 245    

 

Język hiszpański p. Małgorzata Janusz

 

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8:15-9:00   0gH j. hisz 242   0gH j. hisz 242 0gH j. hisz 242
2. 9:10-9:55 0gH j. hisz 242 1gH g.w. 249   0gH j. hisz 242 0gH j. hisz 242
3. 10:05-10:50 0gH j. hisz 242 0gH j. hisz 242   0gH j. hisz 242 0gH j. hisz 242
4. 11:10-11:50 0gH j. hisz 242 0gH j. hisz 242   0gH j. hisz 242 0gH j. hisz 242
5. 12:05-12:50 0gH j. hisz 242        
6. 13:00-13:45     0gH j. hisz 242    
7. 13:55-14:40     0gH j. hisz 242    
8. 14:50-15:35     0gH j. hisz 242    

 

Język łaciński p. Magdalena Bartnicka – Łętowska

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

1. 8:15-9:00     1A j.łaciński 372
2. 9:10-9:55     2i j.łaciński 372
3. 10:05-10:50     3A j.łaciński 250
4. 11:10-11:50      
5. 12:05-12:50      
6. 13:00-13:45 3A j.łaciński 372 1E j.łaciński 364  
7. 13:55-14:40 2H j.łaciński 372 1E j.łaciński 246  
8. 14:50-15:35 2H j.łaciński 372 1A j.łaciński 249  
9. 15:45-16:30   2i j.łaciński 249  

 

Język niemiecki p. Aneta Klimiuk

 

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8:15-9:00 1E j.niem 362   2F j.niem 362    
2. 9:10-9:55 2E j.niem 362   1E j.niem 362    
3. 10:05-10:50 2F j.niem 362 1C j.niem 362 3B j.niem 362 1C j.niem 362  
4. 11:10-11:50   3B j.niem 362   2E j.niem 362  
5. 12:05-12:50   3B j.niem 362      
6. 13:00-13:45   3B g.wych 367   2E j.niem 362 3B j.niem 362
7. 13:55-14:40   2E j.niem 362   1E j.niem 362 2F j.niem 362
8. 14:50-15:35   1E j.niem 362   2F j.niem 362  

 

Język rosyjski p. Anna Awier

 

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwart

k

Piątek

1. 8:15-9:00     1i j.ros 129   2D j.ros 244
2. 9:10-9:55     1D j.ros 129   2D g.wych 367
3. 10:05-10:50     2i j.ros 245   1H j.ros 18
4. 11:10-11:50   1H j.ros 247 3E j.ros 244   3E j.ros 18
5. 12:05-12:50 1D j.ros 247 2B j.ros 245      
6. 13:00-13:45 1i j.ros 362     1B j.ros 245  
7. 13:55-14:40 2i j.ros 370 3C j.ros 245   3C j.ros 245  
8. 14:50-15:35 2D j.ros 370 1B j.ros 245   2B j.ros 245  

 

Historia i WOS p. Marek Roszkowski

 

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8:15-9:00         3B wos 135
2. 9:10-9:55   3B his 135 3H his 135   2gH his 135
3. 10:05-10:50   3H his 135 0gH his 135   2F his 135
4. 11:10-11:50 3F his 135 2gH his 135   3A wos 135 3C his 135
5. 12:05-12:50 3H his 135 3A wos 135 3gH wos 135 2F his 135 2H wos 135
6. 13:00-13:45 2H wos 135 2F his 135 3H wos 135 2A wos 135 3H wos 135
7. 13:55-14:40 3gH wos 135   2gH his 135   2E his 135
8. 14:50-15:35 3B wos 135   2E his 135 2E his 135 2A wos 135

 

Wiedza o kulturze p. Krystyna Ratasiewicz

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Piątek

1. 8:15-9:00   1H kultura 243   2gH godz.wych 243
2. 9:10-9:55       1B kultura 243
3. 10:05-10:50        
4. 11:10-11:50     1E kultura 364 1D kultura 251
5. 12:05-12:50       1gH kultura 364
6. 13:00-13:45       1A kultura 364
7. 13:55-14:40 1gH innow @     1i kultura 243
8. 14:50-15:35 1gH innow @   1F kultura 14 1C kultura 243

 

Matematyka p. Beata Parciak

 

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8:15-9:00   3C matem 14 3F matem 16   1D matem 16
2. 9:10-9:55 3F matem 16 3C matem 14 3F matem 16 2C matem 16 3C matem 16
3. 10:05-10:50   2C matem 14 1D matem 16 2C matem 129 3C matem 16
4. 11:10-11:50 3C matem 16 2C matem 14 1D matem 16 2B matem 16 2B matem 16
5. 12:05-12:50 3C matem 16 3F matem 16 2B matem 16 2B matem 15 2C matem 16
6. 13:00-13:45   3F matem 16 2B matem 16 1D matem 15 3F matem 16
7. 13:55-14:40   1D matem 16 2B g.wych 16    

 

Fizyka p. Wojciech Panasewicz

 

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8:15-9:00       1E fizyka 364  
2. 9:10-9:55       1E fizyka 371  
3. 10:05-10:50       1B fizyka 366  
4. 11:10-11:50   1E fizyka 366 2i fizyka 366 3F fizyka 366  
5. 12:05-12:50   2F fizyka 366 2i fizyka 249   1B fizyka 366
6. 13:00-13:45 3D fizyka 366 2i fizyka 366 3B fizyka 366 2i fizyka 367 3B fizyka 366
7. 13:55-14:40 1B g.wych 367 3B fizyka 366 1B fizyka 367 3D fizyka 370 3D fizyka 366
8. 14:50-15:35 2F fizyka 364 3F fizyka 366 1B fizyka 366 3B fizyka 366 3D fizyka 366

 

Chemia p. Justyna Ostrowska

 

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8:15-9:00 3E chemia 370 3D chemia 370 1E chemia 370 3E chemia 370 1i chemia 370
2. 9:10-9:55 1E chemia 370 3D chemia 370 1F chemia 370 3E chemia 370 2i chemia 370
3. 10:05-10:50 1i g.wych 370 1i chemia 370 2E chemia 370 2i chemia 370 1F chemia 370
4. 11:10-11:50 1E chemia 370 2i innow 370 1i chemia 370    
5. 12:05-12:50   2H chemia 370 3D chemia 370    
6. 13:00-13:45          
7. 13:55-14:40          
8. 14:50-15:35          
9. 15:45-16:30   2i chemia 370   2E chemia 370  
10. 16:40-17:25       2E chemia 370  

 

Biologia p. Anna Siemienkowicz

Godz.

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8:15-9:00 2i biologia 12   2i biologia 243  
2. 9:10-9:55 2gH biologia 11 2gH biologia 128 1F biologia 243 1gH biologia 12
3. 10:05-10:50   3F biologia 12 2i biologia 250  
4. 11:10-11:50 1D biologia 243 1gH biologia 135 1H biologia 246 2i biologia 12
5. 12:05-12:50   1H biologia 11 2i godz.wych 128 2gH biologia 251
6. 13:00-13:45       1F biologia 128
7. 13:55-14:40       1D biologia 128

 

Geografia p. Grzegorz Dąbrowski

 

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8:15-9:00 1gH geogr 371        
2. 9:10-9:55 2i geogr 371   2C geogr 371   1D geogr 371
3. 10:05-10:50   2gH geogr 371     2C geogr 371
4. 11:10-11:50 1B geogr 367 3C geogr 367 3C geogr 367 2H geogr 371 2gH geogr 367
5. 12:05-12:50   2C geogr 367   1D geogr 370 3C geogr 367
6. 13:00-13:45   1D geogr 371   1E geogr 370 2C g.wych 371
7. 13:55-14:40   2H geogr 371   1B geogr 371  
8. 14:50-15:35       2i geogr 371  

 

Postawy przedsiębiorczości p. Małgorzata Kulikowska

 

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8:15-9:00          
2. 9:10-9:55 3C przeds 249 2C przeds 371     3B przeds 251
3. 10:05-10:50 3F przeds 249   3H przeds 371    
4. 11:10-11:50 3E przeds 371 2E przeds 371 3H przeds 371 2F przeds 370 3A przeds 371
5. 12:05-12:50 3E przeds 371 2E przeds 371   3D przeds 371 3A przeds 371
6. 13:00-13:45     3gH przeds 371 3D przeds 371 2i przedsi 372
7. 13:55-14:40     2C innow 371 2D przeds 372  
8. 14:50-15:35     2C innow 371    

 

Technologia informacyjna p. Anna Krajewska

Godz.

Środa

Piątek

1. 8:15-9:00   1i tech.inf 134
2. 9:10-9:55   1i tech.inf 134
3. 10:05-10:50 1i tech.inf 134 1C tech.inf 134
4. 11:10-11:50 1i tech.inf 134 1C tech.inf 134

 

Wychowanie fizyczne p. Piotr Półtorak

 

Godz.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8:15-9:00     3H wf s3 2C wf s2  
2. 9:10-9:55     1A wf s3 (2E,2i) wf s2  
3. 10:05-10:50   (2E,2i) wf s2 2C wf s3 (3E,2gH) wf s2  
4. 11:10-11:50 (2D,1gH) wf s2     3D wf @  
5. 12:05-12:50 2C wf s3 1D wf s3      
6. 13:00-13:45 1D wf s3 (2D,1gH) wf s2   (2D,1gH) wf s2 1D wf s3
7. 13:55-14:40 3D wf s3 3D wf s1     3H wf s3
8. 14:50-15:35 (2E,2i) wf s2 (3E,2gH) wf s1     (3E,2gH) wf s1
9. 15:45-16:30 3H wf s3 1A wf s1     1A wf s1

 

Religia ks. Tadeusz Rutkowski

Godz.

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Piątek

1. 8:15-9:00        
2. 9:10-9:55        
3. 10:05-10:50 2gH religia 371 2A religia 363   3B religia 249
4. 11:10-11:50   1E religia 243 3H religia 363  
5. 12:05-12:50 1A religia @ 2gH religia 242 1E religia 245 1F religia 362
6. 13:00-13:45 1F religia 363   3B religia 243 2A religia 242
7. 13:55-14:40   3H religia 13 1A religia 135 2i religia 371
8. 14:50-15:35   2i religia 13