Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
31 maj 2011 Udział III LO w debacie: „Wszystko postawili na Maryję – a Ty?”

Reprezentanci społeczności III LO w trakcie debaty

26 maja 2011r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej odbyła się debata zorganizowana przy współudziale Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” nt.: „Wszystko postawili na Maryję: Św. Maksymilian Maria Kolbe, Błogosławiony Jan Paweł II, Sługa Boży Kardynał Stefan Wyszyński – a TY? W spotkaniu, które poprowadził red. Adam Jakuć, wzięła udział młodzież z kilkunastu szkól ponadgimnazjalnych z naszego miasta. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Krystian Bartnik, Hanna Cylwiki i Paulina Grodzka z kl. I a, oraz Elżbieta Sierko i Patrycja Szóstko z kl. II c wraz z opiekunem Małgorzatą Tomaszewską.