Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
12 kwi 2008 Kabaret „Stypa” na Prima Aprilis w III LO – 2008

To nie jest żaden żart! W naszej szkole mogliśmy oglądać popisy kabaretu „Stypa”.

Kabaret „Stypa” tworzą: Marcin Mieszko Maurycy Minkiewicz (Głowa Stypy), Michał Buraczewski (Mózg Stypy), Artur Kobus (Serce Stypy) i Adam Bietkał (Płuca Stypy). W pierwszej kolejce VI Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej, jako debiutanci, zajęli 3 miejsce, zostawiając w pokonanym polu takie uznane marki, jak Idea czy Lumbago. Od tego momentu często goszczą na kabaretowej scenie Białostockiego Ośródka Kultury.

1 kwietnia wystąpili gościnnie także w naszym liceum, prezentując swoje najśmieszniejsze skecze. Gromkie brawa po występie niewątpliwie świadczą o tym, że się wszystkim podobało.

Więcej o kabarecie „Stypa” na stronie: www.przystypnie.ovh.org

Fotorelacja:

fot.: Karolina Horoszko