Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
27 sie 2007 Olimpijczycy w roku szkolnym 1995/1996

1 laureat 3 finalistów

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego:

Eliminacje okręgowe:

  • Paweł Rutkowski – kl. IIIa (p.M. Bartnicka)
  • Michał Rogowski – kl. IIIc (p. A. Podleśna)
  • Anna Grycewicz – kl. IIa (p. I. Stankiewicz)
  • Małgorzata Wilczewska – kl. IIa (p. I. Stankiewicz)
  • Eliminacje centralne:

  • Paweł Rutkowski – laureat
  • Michał Rogowski – finalista
  • Olimpiada Języka Angielskiego:

    Eliminacje okręgowe:

  • Alicja Rydzewska – kl. IIIf (p. K. Marciniak)
  • marek Hajduczenia – kl. IIg (p. D. Kuźniewski)
  • Olimpiada Języka Rosyjskiego:

    Eliminacje okręgowe:

  • Anna Sidorczuk – kl. IIIh (p. A. Kurasz)
  • Olimpiada Języka Niemieckiego:

    Eliminacje okręgowe:

  • Anna Grygo – kl IVa (p. B. Pawełek)
  • Kamila Pogorzelska – kl. IVa (p. B. Pawełek)
  • Anna Misiewicz – kl. IVc (p. B. Pawełek)
  • Piotr Pawełek – kl. IVc (p. B. Pawełek)
  • Olimpiada Historyczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Wanda Łempicka – kl. IVa (p. H. Mąkowska)
  • Krzysztof Goss – kl. IIa (p. H. Mąkowska)
  • Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie:

    Eliminacje okręgowe:

  • Tomasz Perkowski – kl. IVb (p. B. Jarmuszewska)
  • Marcin Siedlecki – kl. IVf (p. B. Jarmuszewska)
  • Katarzyna Olszewska – kl. IVa (p. H. Mąkowska)
  • Olimpiada Geograficzna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Ewa Chilecka – kl. IVc (p. M. Górniak)
  • Olimpiada Chemiczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Wojciech Kucejko – kl. IVe (p. S. Szubzda)
  • Eliminacje centralne:

  • Wojciech Kucejko – finalista
  • Olimpiada Fizyczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Dorota Duda – kl. IVb (p. T. Fedorowicz)
  • Eliminacje centralne:

  • Dorota Duda – finalistka
  • Olimpiada Biologiczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Marcin Polkowski – kl. IVe (p. I. Chmielewska)
  • Michał Zagórski – kl. IVe (p. I. Chmielewska)
  • Ewa Krot – kl. IVg (p. I. Chmielewska)
  • Jolanta Malik – kl. IVd (p. I. Dobrzycka)
  • Piotr Klepacki – kl. IIId (p. I. Dobrzycka)
  • Dominika Mucha – kl. IIId (p. I. Dobrzycka)