Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
04 wrz 2007 Olimpijczycy w roku szkolnym 2003/2004

4 laureatów i 8 finalistów

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego:

Eliminacje okręgowe:

  • Justyna Siemienowicz
  • Katarzyna Tarasiuk
  • Katarzyna Kowalska
  • Anna Wawrzeniuk
  • Natalia Wojciuk
  • Rafał Siwicki
  • Eliminacje centralne:

  • Justyna Siemienowicz – finalistka
  • Katarzyna Tarasiuk – finalistka

    Olimpiada Języka Angielskiego:

    Eliminacje okręgowe:

  • Anna Zajkowska – kl. IVa
  • Emilia Maćkowiak – IVg – wyróżnienie
  • Justyna Lulewicz – IVg
  • Eliminacje centralne:

  • Anna Zajkowska – finalistka

    Olimpiada Języka Niemieckiego:

    Eliminacje okręgowe:

  • Barbara Majewska
  • Monika Paulina Sawicka
  • Natalia Taranta
  • Eliminacje centralne:

  • Barbara Majewska – laureatka
  • Monika Paulina Sawicka – laureatka
  • Olimpiada Języka Rosyjskiego:

    Eliminacje okręgowe:

  • Emilia Łajko
  • Michał Maksymiuk
  • Olimpiada Historyczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Łukasz Siemieniuk
  • Olimpiada Biologiczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Rafał Sienicki
  • Eliminacje centralne:

  • Rafał Sienicki – laureat
  • Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Mateusz Choromański
  • Paweł Dawidowicz
  • Maciej Falkowski
  • Adam Gendźwiłł
  • Tomasz Leszczewski
  • Olimpiada Matematyczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Tomasz Hozakowski – kl. IVb
  • Andrzej Pacuk – kl. IVb
  • Paweł Malinowski – kl. IVd
  • Bartosz Pilipiuk – kl. IIc
  • Piotr Wróblewski – kl. IIc
  • Eliminacje centralne:

  • Tomasz Hozakowski – finalista
  • Andrzej Pacuk – finalista
  • Olimpiada Chemiczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Elżbieta Regulska
  • Eliminacje centralne:

  • Elżbieta Regulska – finalistka
  • Olimpiada Fizyczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Paweł Barmuta
  • Olimpiada Artystyczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Anna Katarzyna Parzychowska
  • Eliminacje centralne:

  • Anna Katarzyna Parzychowska – laureatka
  • Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym:

    Eliminacje okręgowe:

  • Monika Czerwińska
  • Anna Emilia Śliwowska
  • Olimpiada Wiedzy Ekologicznej:

    Eliminacje okręgowe:

  • Anna Romańczuk – kl. IVf
  • Monika Maleszewska – kl. IIi
  • Emil Saeed – kl. IIi
  • Olimpiada Teologii Katolickiej:

    Eliminacje okręgowe:

  • Ewa Pietroszczuk – kl. Ia
  • Piotr Anusiewicz – kl. IIa
  • Michał Gryglewski – kl. IIj
  • Maciej Mitrosz – kl. IIi
  • Olimpiada Przyrodnicza

    Eliminacje okręgowe:

  • Marta Kulikowska – kl. IId
  • Adam Kamiński – kl. Id
  • Marek Dąbrowski – kl. Ie
  • Paweł Łukianiuk – kl. Id
  • Olimpiada Filozoficzna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Zuzanna Mrozowska
  • Katarzyna Kuźmicz
  • Izabela Śmietało
  • Monika Paulina Żukowska
  • Arkadiusz Gasparczyk
  • Mateusz Syczewski
  • Urszula Żebrowska
  • Monika Katarzyna Scheer
  • Eliminacje centralne:

  • Zuzanna Mrozowska – finalistka
  • Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka „Demokracja – Prawa Człowieka – Rządy Prawa”:

    Eliminacje okręgowe:

  • Barbara Kakareko
  • Eliminacje centralne:

  • Barbara Kakareko – finalistka