Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
31 sie 2007 Olimpijczycy w roku szkolnym 1999/2000

1 laureat i 6 finalistów

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego:

Eliminacje okręgowe:

  • Katarzyna Andrejuk
  • Magdalena Perkowska
  • Joanna Hajduczenia
  • Emilia Łojewska
  • Agnieszka Maciuk
  • Eliminacje centralne:

  • Katarzyna Andrejuk – finalistka
  • Magdalena Perkowska – finalistka
  • Joanna Hajduczenia – finalistka
  • Emilia Łojewska – finalistka
  • Agnieszka Maciuk – finalistka
  • Olimpiada Języka Niemieckiego:

    Eliminacje okręgowe:

  • Justyna Izabela Chmielewska
  • Piotr Kaczmarek – kl. IIIb – wyróżniające wyniki
  • Justyna Krupińska – kl. IVa – wyróżniające wyniki
  • Elżbieta Pietrewicz
  • Eliminacje centralne:

  • Justyna Izabela Chmielewska – finalistka
  • Piotr Kaczmarek
  • Justyna Krupińska
  • Olimpiada Historyczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Justyna Izabela Chmielewska – wyróżniające wyniki
  • Adam Rogalewski – wyróżniające wyniki
  • Daniel Kolendo
  • Piotr Makal
  • Łukasz Samojło
  • Eliminacje centralne:

  • Justyna Izabela Chmielewska
  • Adam Rogalewski
  • Olimpiada Biologiczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Krzysztof Szamruchiewicz
  • Piotr Smuga – kl. IVe
  • Elwira Baran – kl. IVe
  • Rafał Kuteszko – kl. IVe
  • Beata Mojsak – kl. IIIf
  • Marcin Wąsowicz – kl. IIIf
  • Eliminacje centralne:

  • Krzysztof Szamruchiewicz
  • Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Marlena Gorbacz
  • Justyna Leonowicz
  • Tadeusz Antoniak
  • Olimpiada Fizyczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Jarosław Piotrowski
  • Wioleta Wołosik
  • Eliminacje centralne:

  • Jarosław Piotrowski
  • Olimpiada Wiedzy Religijnej:

    Eliminacje diecezjalne:

  • Katarzyna Oświecińska – kl. IIi, XIX miejsce
  • Joanna Paczowska – kl. Ih, XXV miejsce
  • Anna Nowakowska – kl. Ih, XXXI miejsce
  • Małgorzata Krokos – kl. Ic, XXIII miejsce
  • Olimpiada Przyrodnicza „Woda niezwykła substancja”:

    Eliminacje okręgowe:

  • Kinga Ostrowska – X miejsce
  • Olimpiada Filozoficzna

    Eliminacje okręgowe:

  • Katarzyna Andrejuk – kl. IVa
  • Agnieszka Ewa Zygmunt – kl. IIa
  • Katarzyna Kuzko – kl. IIa
  • Eliminacje centralne:

  • Katarzyna Andrejuk – laureatka, VI miejsce
  • Agnieszka Ewa Zygmunt
  • Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

    Eliminacje okręgowe:

  • Justyna Izabela Chmielewska – wyróżniające wyniki