Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
01 wrz 2007 Olimpijczycy w roku szkolnym 2000/2001

2 laureatów i 4 finalistów

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego:

Eliminacje okręgowe:

  • Agnieszka Maria Maciuk
  • Natalia Umińska – wyróżniające wyniki
  • Marta Kowerko
  • Diana Moskal
  • Agnieszka Zygmunt
  • Krystyna Chmielewska
  • Monika Dobrowolska
  • Eliminacje centralne:

  • Agnieszka Maria Maciuk – laureatka, II miejsce
  • Marta Kowerko
  • Olimpiada Języka Angielskiego:

    Eliminacje okręgowe:

  • Anna Kuroczycka-Saniutycz – kl. IIIe
  • Katarzyna Zimnoch – kl. IVa
  • Piotr Poznański
  • Izabela Popławska
  • Marlena Gorbacz
  • Patryk Matela
  • Eliminacje centralne:

  • Anna Kuroczycka-Saniutycz – laureatka
  • Katarzyna Zimnoch – wyróżnienie
  • Olimpiada Języka Niemieckiego:

    Eliminacje okręgowe:

  • Tomasz Wyszyński
  • Bartosz Majewski – wyróżnienie
  • Piotr Kaczmarek – wyróżnienie
  • Eliminacje centralne:

  • Tomasz Wyszyński – finalista
  • Bartosz Majewski
  • Piotr Kaczmarek
  • Olimpiada Języka Łacińskiego:

    Eliminacje okręgowe:

  • Adam Rogalewski – wyróżniające wyniki
  • Eliminacje centralne:

  • Adam Rogalewski – finalista
  • Olimpiada Historyczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Grzegorz Makal – kl. IIa
  • Daniel Kolendo – kl.IIIa
  • Anna Karolina Kozłowska – kl. IVa
  • Łukasz Samojło – kl. IIIa
  • Olimpiada Biologiczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Marcin Wąsowicz – kl IVf
  • Dariusz Pawłuszewicz – kl. IVe
  • Olimpiada Geograficzna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Marlena Magdalena Gorbacz, kl. IVg – wyróżnienie
  • Tadeusz Antoniak – kl. IVc

    Eliminacje centralne:

  • Marlena Magdalena Gorbacz
  • Olimpiada Matematyczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Marcin Świsłocki – kl. IVd
  • Tomasz Sienkiewicz – kl. IVb
  • Adam Kulpa – kl. IIb
  • Tadeusz Andrzej Antoniak – wyróżniające wyniki
  • Eliminacje centralne:

  • Tomasz Sienkiewicz, kl. IVb - finalista
  • Olimpiada Chemiczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Marcin Piekarz
  • Eliminacje centralne:

    Olimpiada Fizyczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Tomasz Sienkiewicz – kl. IVb
  • Dorota Pawluczuk – kl. IVb
  • Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym:

    Eliminacje okręgowe:

  • Bartosz Kazberuk – kl. IVg
  • Radosław Puśko – kl. IVa
  • Eliminacje centralne:

  • Bartosz Kazberuk – finalista
  • Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka „Demokracja – Prawa Człowieka – Rządy Prawa”:

    Eliminacje okręgowe:

  • Tomasz Wyszyński
  • Bartosz Kazberuk
  • Eliminacje centralne:

  • Tomasz Wyszyński
  • Bartosz Kazberuk
  • Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej:

    Eliminacje okręgowe:

  • Emilia Walczuk – kl. IIIi
  • Joanna Romaszko – kl. IIIi
  • Olimpiada Wiedzy Ekologicznej:

    Eliminacje okręgowe:

  • Marcin Wąsowicz – kl. IVf
  • Anna Ostapowicz – kl. IIIf
  • Dariusz Pawłuszewicz – kl. IVe
  • Olimpiada Wiedzy Religijnej „Polscy święci i błogosławieni”:

    Eliminacje diecezjalne:

  • Agnieszka Maciuk, kl. IVa – III miejsce
  • Anna Słobodzianek, kl. IIa – VI miejsce
  • Beata Wasiuk, kl. IIIe – VII miejsce
  • Edyta Dobrowolska, kl. IIIe – XII miejsce