Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
03 wrz 2007 Olimpijczycy w roku szkolnym 2002/2003

3 laureatów i 4 finalistów

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego:

Eliminacje okręgowe:

  • Zuzanna Piłłasewicz, ucz. kl. IVa
  • Jakub Moroz, ucz. kl. IIIa
  • Elżbieta Białobrodzka ucz. kl. IIIc
  • Zuzanna Mrozowska, ucz. kl. Ia

    Eliminacje centralne:

  • Zuzanna Piłłasewicz – finalistka
  • Jakub Moroz – finalista

    Olimpiada Języka Angielskiego:

    Eliminacje okręgowe:

  • Emilia Maćkowiak, ucz. kl. IIIg
  • Monika Noniewicz, ucz, kl. IVa
  • Tomasz Siergiejuk, ucz, kl. IVb

    Olimpiada Języka Niemieckiego:

    Eliminacje okręgowe:

  • Kamila Wilczko, ucz. kl. IVg
  • Tomasz Grochowski, ucz. kl. IVg
  • Barbara Majewska, ucz. kl. IIIi
  • Monika Sawicka, ucz.kl. IIIa
  • Piotr Świętochowski, ucz. kl. IVb

    Eliminacje centralne:

  • Kamila Wilczko – finalistka

    Olimpiada Języka Rosyjskiego

    Eliminacje okręgowe:

  • Katarzyna Sieredyńska, ucz. kl. IVd
  • Elżbieta Pyszlak, ucz. kl. IVd
  • Izbaela Pakuło, ucz. kl. IVd

    Olimpiada Historyczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Anna Babul, ucz. kl. IIIa
  • Łukasz Chrzanowski, ucz. kl. IIIg
  • Piotr Kisiel, ucz. kl. IVa
  • Monika Sewastianiuk, ucz. kl IVa
  • Bartosz Szutkiewicz, ucz. kl. IVf

    Olimpiada Biologiczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Magdalena Adamska, ucz. kl. IVe – z wyróznieniem
  • Anna Boruta, ucz. kl. IVe
  • Marta Kruszewska, ucz. kl. IVb
  • Agnieszka Maksymiuk, ucz. kl. IIIf
  • Joann Mieleszko, ucz. kl. IIIf
  • Urszula Przybysz, ucz. kl. IVe
  • Anna Romańczuk, ucz. kl. IIIf
  • Rafał Sienicki, ucz. kl. IIIf

    Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Tomasz Tomczuk, ucz. kl. IVe – z wyróżnieniem
  • Urszula Wojtach, ucz, kl. IVd
  • Anna Talipska, ucz. kl. IVd
  • Radosław Gałecki, ucz. kl. IVd
  • Katarzyna Sieredyńska, ucz. kl. IVd
  • Anna Misiewicz, ucz. kl. IVa
  • Łukasz Siemieniuk, ucz. kl. IIIe

    Olimpiada Filozoficzna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Justyna Winsko, ucz. kl. IIIc
  • Monika Paulina Żukowska, ucz. kl. Ia
  • Milena Paulina Zwolińska, ucz. kl. Ia
  • Katarzyna Kuźmicz, ucz. kl. IIIg
  • Justyna Fiedorczuk, ucz. kl. IIIb

    Olimpiada Matematyczna

    Eliminacje okręgowe:

  • Adam Kulpa, ucz. kl. IVb
  • Tomasz Hozakowski, ucz. kl. IIb
  • Krzysztof Korecki, ucz. kl. IVb
  • Andrzej Pacuk, ucz. kl. IIIb
  • Bartosz Pilipiuk, ucz. kl. Ic

    Eliminacje centralne:

  • Adam Kulpa – laureat

    Olimpiada Chemiczna

    Eliminacje okręgowe:

  • Elżbieta Regulska, ucz. kl. Ie

    Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

    Eliminacje okręgowe:

  • Wojciech Waszkiewicz, ucz. kl. IVa

    Eliminacje centralne:

  • Wojciech Waszkiewicz – finalista

    Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

    Eliminacje okręgowe:

  • Zuzanna Mrozowska, ucz. kl. Ia
  • Joanna Rutkowska, ucz. kl. Ia

    Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym:

    Eliminacje okręgowe:

  • Radosław Galicki, ucz. kl. IVa
  • Krzysztof Trypus, ucz. kl. IVj
  • Patryk Poskrobko, ucz. kl. IVj
  • Marcin Jaworski, ucz. kl. IVg

    Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

    Eliminacje okręgowe:

  • Maciej Sierakowski, ucz. kl. IVd
  • Karol Grygorczuk, ucz. kl. IVi
  • Magdalena Sielawa, ucz. kl IVg

    Olimpiada Wiedzy Ekologicznej:

    Eliminacje okręgowe:

  • Urszula Przybysz, ucz. kl. IVe
  • Agnieszka Kuleszyńska, ucz. kl. IIIf
  • Paweł Mirski, ucz. kl. IVe

    Olimpiada Wiedzy Religijnej:

    Eliminacje okręgowe:

  • Dominika Jocz, ucz. kl. IIIh
  • Justyna Siemienowicz, ucz. kl. IIIa
  • Joanna Grabowska, ucz. kl. IIIa
  • Karolina Korolczuk, ucz. kl. IIIc

    Eliminacje centralne:

  • Dominika Jocz – laureatka
  • Justyna Siemienowicz – laureatka

    Olimpiada Przyrodnicza

    Eliminacje okręgowe:

  • Anna Koper, ucz. kl. IVb – V miejsce