Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
02 wrz 2007 Olimpijczycy w roku szkolnym 2001/2002

4 laureatów i 9 finalistów

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego:

Eliminacje okręgowe:

  • Magdalena Umińska, ucz. kl. IIa
  • Dorota Jaroszewicz, ucz. kl. IIi
  • Anna Szotko, ucz. kl. IVa
  • Agnieszka Ewa Zygmunt, ucz. kl. IVa

    Eliminacje centralne:

  • Agnieszka Ewa Zygmunt – finalistka
  • Anna Szotko – finalistka

    Olimpiada Języka Angielskiego:

    Eliminacje okręgowe:

  • Tomasz Siergiejuk, ucz. kl. IIIb

    Eliminacje centralne:

  • Tomasz Siergiejuk – finalista

    Olimpiada Języka Niemieckiego:

    Eliminacje okręgowe:

  • ElizaŻyłkiewicz, ucz. kl. IVb
  • Aleksandra Sosnowska, ucz. kl. IVj
  • Konrad Miciński,
  • Joanna Feldman (z wyróżnieniem)
  • Kamila Safrończyk,

    Eliminacje centralne:

  • ElizaŻyłkiewicz – laureatka
  • Aleksandra Sosnowska – finalistka
  • Kamila Safrończyk – finalistka

    Olimpiada Języka Rosyjskiego

    Eliminacje okręgowe:

  • Marta Doroszkiewicz, ucz. kl. IVd

    Eliminacje centralne:

  • Marta Doroszkiewicz - finalistka

    Olimpiada Historyczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Piotr Kisiel, ucz. kl. IIIa
  • Łukasz Samojło, ucz. kl. IVa

    Olimpiada Matematyczna

    Eliminacje okręgowe:

  • Michał Wójcikowski, ucz. kl. IVb
  • Konrad Lipiński, ucz. kl. IVb

    Eliminacje centralne:

  • Michał Wójcikowski – finalista

    Olimpiada Biologiczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Anna Boruta, ucz. kl. IIIe – z wyróznieniem
  • Grzegorz Moniuszko, ucz. kl. IVe – z wyróżnieniem
  • Beata Pawluczuk, ucz. kl. IVe – z wyróżnieniem
  • Marta Kruszewska ucz. kl. IIIb
  • Edyta Dobrowolska, ucz. kl. IVe
  • Agnieszka Hajduczenia, ucz. kl. IVe
  • Urszula Przybysz, ucz. kl. IIIe
  • Anna Łapińska, ucz. kl. IVe
  • Magdalena Łuba, ucz. kl. IVe
  • Łukasz Borowski, ucz. kl. IVe
  • Marta Steczkowska, ucz. kl. IVe

    Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Piotr Misiewicz, ucz. kl. IVd – z wyróżnieniem
  • Tomasz Tomczuk, ucz. kl. IIIe – z wyróżnieniem
  • Mariusz Kotowicz, ucz, kl. IVd
  • Anna Misiewicz, ucz. kl. IIIa
  • Marta Dmitruk, ucz. kl. IIIe

    Eliminacje centralne:

  • Piotr Misiewicz - finalista

    Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym:

    Eliminacje okręgowe:

  • Barbara Zalewska, ucz. kl. IVa
  • Justyna Grześ, ucz. kl. IVh
  • Aneta Znorko, ucz. kl. IVf
  • Michał Wolański, ucz. kl. IVe

    Eliminacje centralne:

  • Barbara Zalewska - laureatka

    Olimpiada Wiedzy Ekologicznej:

    Eliminacje okręgowe:

  • Łukasz Borowski, ucz. kl. IVe

    Olimpiada Wiedzy Religijnej:

    Eliminacje okręgowe:

  • Dominika Jocz, ucz. kl. IIh
  • Beata Wasiuk, ucz. kl. IVe
  • Katarzyna Oświecińska, ucz. kl. IVc
  • Hanna Suchocka, ucz. kl. IVe

    Eliminacje centralne:

  • Dominika Jocz – laureatka
  • Beata Wasiuk – laureatka

    Olimpiada Przyrodnicza

    Eliminacje okręgowe:

  • Beata Pawluczuk, ucz. kl. IVe – II miejsce