Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
28 sie 2007 Olimpijczycy w roku szkolnym 1996/1997

3 laureatów i 3 finalistów

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego:

Eliminacje okręgowe:

  • Łukasz Abramowicz, ucz. kl. IIIg (p. M. Bartnicka)
  • Izabela Jelska, ucz. kl. IIIg (p. M. Bartnicka)
  • Michał Rogowski, ucz. kl. IVc (p. A. Podleśna)
  • Joanna Kiczuk, ucz. kl. IIf (p. I. Stankiewicz)
  • Karolina Cicha, ucz. kl. IIIa (p. I. Stankiewicz)
  • Anna Grycewicz, ucz. IIIa (p. I. Stankiewicz)
  • Agnieszka Kitlas, ucz. IIIa (p. I. Stankiewicz)
  • Małgorzata Wilczewska, ucz. kl. IIIa (p. I. Stankiewicz)
  • Edyta Kulesza, ucz. kl. IVe (p. R. Kościuk)
  • Edyta Pulwin, ucz. kl. IVe (p. R. Kościuk)

    Eliminacje centralne:

  • Michał Rogowski – laureat
  • Łukasz Abramowicz – finalista

    Olimpiada Języka Angielskiego:

    Eliminacje okręgowe:

  • Alicja Rydzewska, ucz. kl. IVf (p. K. Marciniak)

    Olimpiada Języka Niemieckiego:

    Eliminacje okręgowe:

  • Konrad Kacejko, ucz. kl. IVg (p. B. Pawełek)

    Olimpiada Języka Rosyjskiego:

    Eliminacje okręgowe:

  • Anna Sidorczuk, ucz. kl. IVh (p. A. Kurasz)

    Eliminacje centralne:

  • Anna Sidorczuk – laureatka

    Olimpiada Historyczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Krzysztof Goss, ucz. kl. IIIa (p. A. Gąsowski)
  • Marek Juchnicki, ucz. kl. IVf (p. A. Borysiewicz)
  • Łukasz Korecki, ucz. kl. IVf (p. A. Borysiewicz)
  • Katarzyna Zimnoch, ucz. kl. IVi (p. A. Borysiewicz)
  • Kamil Sokołowski, ucz. kl. IVa (p. R. Buzuk)

    Eliminacje centralne:

  • Kamil Sokołowski – finalista

    Olimpiada Biologiczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Dominika Mucha, ucz. kl. IVd (p. I Dobrzycka)
  • Piotr Klepacki, ucz. kl. IVd (p. I Dobrzycka)

    Olimpiada Geograficzna

    Eliminacje okręgowe:

  • Jacek Marcinkiewicz, ucz. kl. IVb (p. J. Roszkowski)
  • Paulina Pajołek, ucz. kl. IVb (p. J. Roszkowski)
  • Mariusz Nikiciuk, ucz. kl. IId (p. M. Górniak)
  • Wenanta Rolka, ucz. kl. IIIi (p. I. Wierzbicka)

    Olimpiada Filozoficzna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Michał Chyczewski, ucz. kl. IIb (p. A. Murawska)

    Eliminacje centralne:

  • Michał Chyczewski – finalista

    Olimpiada Fizyczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Magdalena Przystupa, ucz. kl.IIIc

    Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym:

    Eliminacje okręgowe:

  • Marta Jaroszewicz, ucz. kl. IVe (p. B. Jarmuszewska)
  • Sylwia Laskowska, ucz. kl. IIIh (p. A. Borysiewicz)

    Eliminacje centralne:

  • Marta Jaroszewicz – laureatka

    Olimpiada Chemiczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Konrad Kościuk, ucz. kl. IIe (p. S. Szubzda)
  • Andrzej Siemieniako, ucz. kl. IIId (p. S. Szubzda)