Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
29 sie 2007 Olimpijczycy w roku szkolnym 1997/1998

2 laureatów i 4 finalistów

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego:

Eliminacje okręgowe:

  • Łukasz Abramowicz ucz. kl. IVg (p. M. Bartnicka)
  • Agnieszka Ambrożewicz, ucz. kl. IIIg (p. I. Stankiewicz)
  • Justyna Bokauszyn, ucz. kl. IVa (p. I. Stankiewicz)
  • Karolina Cicha, ucz. kl. IVa (p. I. Stankiewicz)
  • Anna Grycewicz, ucz. kl. IVa (p. I. Stankiewicz)
  • Agnieszka Kitlas, ucz. kl. IVa (p. I. Stankiewicz)
  • Anna Kuligowska, ucz. kl. IVa (p. I. Stankiewicz)
  • Kajetan Mojsak, ucz. kl. IVa (p. I. Stankiewicz)
  • Małgorzata Wilczewska, ucz. kl. IVa (p. I. Stankiewicz)
  • Katarzyna Bukowska, ucz. kl. IIIa (p. I. Stankiewicz)
  • Małgorzata Jarmołowicz, ucz. kl. IIIa (p. I. Stankiewicz)
  • Agnieszka Marchel, ucz. kl. IIIa (p. I. Stankiewicz)
  • Agnieszka Moniuszko, ucz. kl. IIIa (p. I. Stankiewicz)
  • Małgorzata Masłowiecka, ucz. kl. IIIa (p. I. Stankiewicz)
  • Anna Kiryluk, ucz. kl. IVd (p. I. Stankiewicz)
  • Edyta Pawłowska, ucz. kl. IVd (p. I. Stankiewicz)
  • Izabela Jelska, ucz. kl. IVd (p. I. Stankiewicz)

    Eliminacje centralne:

  • Małgorzata Wilczewska – laureatka
  • Łukasz Abramowicz - laureat

    Olimpiada Historyczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Krzysztof Goss, ucz. kl. IVa (p. R. Buzuk)
  • Anna Grycewicz, ucz. kl. IVa (p. R. Buzuk)
  • Marta Kuc, ucz. kl. IIIa (p. R. Buzuk)
  • Paweł Wąsowicz, ucz. kl. IIIa (p. R. Buzuk)
  • Marcin Jung, ucz. kl. IVh (p. A. Borysiewicz)
  • Piotr Rutkowski, ucz. kl. IVc (p. M. Zapolnik)
  • Karol Łopatecki, ucz. kl. IVc (p. M. Zapolnik)

    Eliminacje centralne:

  • Krzysztof Goss- finalista

    Olimpiada Biologiczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Irena Muszel, ucz. kl. IIIe (p. I. Chmielewska)
  • Marta Pełszyńska, ucz. kl. IIIe (p. I. Chmielewska)
  • Tomasz Jackowski, ucz. kl. IVd (p. I. Dobrzycka)
  • Robert Białobłocki, ucz. kl. IVd (p. I. Dobrzycka)
  • Maria Suszycka, ucz. kl. IVd (p. I. Dobrzycka)

    Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Agnieszka Rychter, ucz, kl. IIId (p. M. Górniak)
  • Grzegorz Gogol, ucz. kl. IIId (p. M. Górniak)
  • Mariusz Nikiciuk, ucz. kl. IIId (p. M. Górniak)
  • Mariusz Łukaszuk, ucz. kl. IIIc (p. M. Górniak)
  • Justyna Żynel, ucz. kl. IIc (p. J. Roszkowski)
  • Arkadiusz Kiryluk, ucz. kl. IIc (p. J. Roszkowski)
  • Rafał Smółko, ucz. kl. IVb (p. J. Roszkowski)

    Olimpiada Filozoficzna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Katarzyna Andrejuk, ucz. kl. IIa (p. M. Konopska)
  • Dominika Kuczyńska, ucz. kl. IIa (p. M. Konopska)
  • Rafał Michałowski, ucz. kl. IIIa (p. I. Stankiewicz)
  • Marek Zimnoch, ucz. kl IIIa (p. I. Stankiewicz)

    Eliminacje centralne:

  • Katarzyna Andrejuk – finalistka

    Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym:

    Eliminacje okręgowe:

  • Robert Grzybko, ucz. kl. IVf (p. R Buzuk)
  • Agnieszka Onoszko, ucz. kl. IVe (p. A. Borysiewicz)
  • Sylwia Laskowska, ucz. kl. IVh (p. A. Borysiewicz)
  • Agnieszka Pytasz, ucz. kl. IVh (p. A. Borysiewicz)
  • Rafał Kucharczyk, ucz. kl. IVi (p. A. Borysiewicz)

    Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka:

    Eliminacje okręgowe:

  • Sylwia Laskowska, ucz. kl. IVh (p. A. Borysiewicz)
  • Agnieszka Pytasz, ucz. kl. IVh (p. A. Borysiewicz)

    Eliminacje centralne:

  • Agnieszka Pytasz – finalistka

    Olimpiada Chemiczna:

    Eliminacje okręgowe:

  • Konrad Kościuk, ucz. kl. IIIe (p. S. Szubzda)

    Eliminacje centralne:

  • Konrad Kościuk - finalista