Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
08 mar 2011 OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY JĘZYKOWE 2010/11 (IV edycja) – angielski, niemiecki, hiszpański

Zapraszamy Cię do udziału w naszym corocznym ogólnopolskim konkursie językowym na kartkę z pamiętnika.
Nie ma znaczenia czy uczysz się języka w szkole, czy chodzisz na prywatne lekcje, czy sam w domowym zaciszu poznajesz nowe słówka i zgłębiasz tajniki gramatyki. Nie jest także istotne to, czy znasz język na poziomie zaawansowanym czy też niedawno rozpocząłeś naukę. Ważne, byś odważył się myśleć i pisać po angielsku/niemiecku/hiszpańsku – nie jutro, nie za miesiąc, nie dopiero na studiach – lecz już dziś!

Możesz opisać kilka dni ze swojego życia, a jeśli uważasz że nic ciekawego Ci się nie przytrafiło możesz stworzyć i opisać fikcyjnego bohatera, którego dni są pełne fascynujących przeżyć i sytuacji.

Uczestnicząc w konkursie będziesz miał okazję udoskonalić swoją znajomość języka, zdobyć prestiżowy dyplom uczestnictwa w konkursie, zaprezentować swoją pracę tysiącom młodych ludzi uczestniczących w konkursie, a także wygrać atrakcyjne nagrody, między innymi wyjazd do Anglii, Irlandii, na Maltę, do Niemiec i Austrii na intensywny kurs językowy, podczas którego będziesz miał szansę zobaczyć wspaniałe miejsca, poznać ludzi z całego świata i … nauczyć się więcej niż w Polsce przez wiele miesięcy.
Szczegółowe informacje i regulamin na:

www.glossa.pl/daybyday/
www.glossa.pl/tagfurtag
www.glossa.pl/diaadia