Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
07 lut 2011 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie do III LO w Białymstoku

Biorąc pod uwagę wysoki poziom wiedzy prezentowany przez uczniów III LO oraz zainteresowanie wielu z nich studiami ekonomicznymi, zwracamy szczególną uwagę na studia licencjacie w języku angielskim oferowane przez SGH. Mamy nadzieję, że ta wyjątkowa oferta edukacyjna pozwoli realizować przyszłym studentom swoje zainteresowania i rozwijać karierę zawodową na coraz bardziej wymagającym rynku pracy.
Jednocześnie zapraszamy uczniów wraz z nauczycielami i rodzicami na Dzień Otwarty w SGH, który odbędzie się w sobotę, 26 marca br. Dodatkowo w bieżącym semestrze specjalnie dla grup zgłoszonych przez wybrane licea proponujemy spotkania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Podczas wizyty uczniowie będą mogli poczuć atmosferę uczelni poprzez udział w wykładzie akademickim oraz spotkanie ze studentami. Zaprezentujemy zasady rekrutacji do SGH i zaprosimy na wycieczkę po zabytkowym kampusie SGH. Spotkania zaplanowane są w piątek, 4 marca br. oraz 15 kwietnia br.
Zgłoszenia będą przyjmowane do 14 lutego br.
Składamy serdeczne gratulacje w związku z obecnością III LO na liście najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce w prestiżowym XIII Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych publikowanym przez „Perspektywy” i „Rzeczpospolitą”.