Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
09 sty 2008 Olimpijczycy w roku szkolnym 2006/2007

6 laureatów 1 finalista

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

etap szkolny: 17 uczniów

etap okręgowy: 8 uczniów

etap centralny

  • Choroszewska Amelia – kl. IIa – laureatka
  • Choroszewska Kamila – kl.IIa
  • Krajewski Łukasz – kl. IIa
  • Pokorska Olga – kl. IIIe
  • Chodnicka Paulina – kl. IIIa
  • Łukaszuk Michał – kl. IIh
  • Sakowicz Paweł – kl. IIIh
  • Mogiłło Anna – kl. IIIh

    Olimpiada Języka Angielskiego:

    etap szkolny: 34 uczniów

    etap okręgowy: 4 uczniów

    Olimpiada Języka Niemieckiego:

    etap szkolny: 14 uczniów

    etap okręgowy: 5 uczniów

    Olimpiada Języka Rosyjskiego:

    etap szkolny: 3 uczniów

    etap okręgowy: 3 uczniów

    etap centralny:

  • Bacharewicz Agnieszka – kl. IIId - laureatka
  • Kononiuk Małgorzata – kl. IIIe

    Olimpiada Języka Francuskiego:

    etap szkolny: 3 uczniów

    Olimpiada Fizyczna:

    etap szkolny: 3 uczniów

    etap okręgowy: 3 uczniów

    etap centralny:

  • Janusz Kulpa – kl. IIIb

    Olimpiada Historyczna:

    etap szkolny: 26 uczniów

    etap okręgowy: 19 uczniów

    etap centralny:

  • Hajduczenia Kamil – kl. IIf – laureat
  • Kiebała Marta – kl. IIIg
  • Kosk Paweł – kl. IIf
  • Trofimowicz Katarzyna – kl. IIIh

    Olimpiada Biologiczna:

    etap szkolny: 18 uczniów

    etap okręgowy: 2 uczniów

    Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym:

    etap szkolny: 15 uczniów

    etap okręgowy: 2 uczniów

    etap centralny:

  • Kiebała Marta – kl. IIIg
  • Krokos Beata – kl. IIIa

    Olimpiada Matematyczna:

    etap szkolny: 4uczniów

    etap okręgowy: 4 uczniów

    etap centralny:

  • Skiepko Jakub – kl. IIIb

    Olimpiada Astronomiczna:

    etap szkolny: 1 osoba

    etap okręgowy: 1 osoba

    Olimpiada Artystyczna:

    etap szkolny: 17 uczniów

    etap okręgowy: 1 uczennica

    etap centralny:

  • Cieślińska Noemi – kl. IIb - finalistka

    Olimpiada Filozoficzna:

    etap szkolny: 3 uczniów

    etap okręgowy: 3 uczniów

    etap centralny:

  • Choroszewska Amelia – kl. IIa
  • Choroszewska Kamila – kl. IIa

    Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej /Pułtusk/:

    etap szkolny: 15 uczniów
    etap okręgowy: 3 uczniów

    Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej /Szczecin/:

    etap szkolny: 35 uczniów
    etap okręgowy: 2 uczniów

    Olimpiada Przedsiębiorczości:

    etap szkolny: 22 uczniów

    etap okręgowy: 2 uczniów

    etap centralny:

  • Grzyb Adam – kl. IIId
  • Sieliwonik Piotr – kl. Ic

    Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej:

    etap szkolny: 5 uczniów

    etap okręgowy: 2 uczniów

    Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna:

    etap szkolny: 3 uczniów

    etap okręgowy: 3 uczniów

    etap centralny:

  • Fiłonowicz Agata – kl. IIId
  • Safiejko Bartosz – kl. IIId

    Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka:

    etap szkolny: 15 uczniów

    etap okręgowy: 4 uczniów

    etap centralny:

  • Pałka Maciej – kl. IIIh – laureat
  • Galińska Anna Maria – kl. IIIg

    Olimpiada Wiedzy Ekologicznej:

    etap szkolny: 36uczniów

    etap okręgowy: 1 uczennica

    Olimpiada Teologii Katolickiej:

    etap szkolny: 13 uczniów

    etap diecezjalny: 3 uczniów

    etap centralny:

  • Jaranowska Agnieszka – kl. IIe – laureatka

    Olimpiada Prawosławnej Wiedzy Religijnej:

    etap szkolny: 5 uczniów

    etap diecezjalny: 5 uczniów

    etap centralny:

  • Drobotko Ireneusz – kl. IIf
  • Kalina Michał – kl. If