Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
29 lis 2010 Rozgrywki eliminacyjne w koszykówce dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego

W dniu 28.11.2010 reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego nr 3 w Białymstoku w koszykówce dziewcząt rozegrała turniej w Grajewie o wejście do rozgrywek 1 ligi szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego.
W pierwszym meczu zespół naszego liceum wygrał z ZS w Niećkowie 37-16. Punkty w meczu zdobywały: Katarzyna Gładek 2, Kinga Roszkowska 8, Justyna Jackowska 12, Aleksandra Waszczuk 8, Paulina Falkowska 7.
W drugim meczu nasz zespół pokonał reprezentację ZS nr 1 w Zambrowie 33-15. Punkty w meczu zdobywały Katarzyna Gładek 2, Justyna Jackowska 22, Aleksandra Waszczuk 7, Paulina Falkowska 2.
Kolejny turniej o wejście do 1 ligi szkół ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt rozegrany zostanie w dniu 12.12 2010 (niedziela) w ZS w Niećkowie. Nasza drużyna rozegra dwa mecze z ZSO LJN w Puńsku i z ZS z Wojewodzina które zadecydują o awansie.
Życzymy powodzenia naszej drużynie w dalszym etapie rozgrywek.

W turnieju reprezentacja ZS nr 3 w Białymstoku wystąpiła w składzie:
1. Monika Fiedorczuk – III A
2. Katarzyna Gładek- I B
3. Patrycja Kownacka I A
4. Kinga Roszkowska – II G
5. Justyna Jackowska – III A
6. Aleksandra Waszczuk – II A
7. Monika Wójcicka – II D
8. Paulina Falkowska – II H
9. Ewa Chojnowska – II C

Trener: mgr Kamil Zakrzewski