Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
26 sty 2010 Studniówka Miejska 2010

22 stycznia przed Archiwum Państwowym w południe tuż po hejnale na placu przed białostockim Archiwum Państwowym odbyła się studniówka miejska. Każde liceum wydelegowało na nią po trzy reprezentacyjne pary – które mimo siarczystego mrozu prezentowały się zacnie. Uśmiech nie znikał z twarzy nawet tym, którzy chcąc nadać uroczysty ton imprezie przyszli bez szalików i czapek za to w pantoflach i cienkich spodniach od garnituru. By jeszcze przed polonezem rozgrzać przybyłe towarzystwo skocznie przygrywała Miejska Orkiestra Dęta. Nie zabrakło też ciepłej herbaty, kawy i kakao.
III LO reprezentowali:
Ewa Tałałaj III i, Damian Daniluk III i, Izabela Arciszewska III b, Krzysztof Aramowicz III b, Paulina Dobrońska III i i Piotr Hrabis III d.
Nasi uczniowie wystąpili w strojach hiszpańskich, aby podkreślić obecność w naszej szkole klas dwujęzycznych z językiem hiszpańskim.

- Dzisiaj mamy dzień bardzo radosny. Oznajmia, że za 100 dni przystąpicie do super ważnego egzaminu. Już teraz życzę wam, aby wszystkie wasze marzenia w życiu się spełniły. Ale zanim przyjdą te stresy i nerwy cieszmy się balem - mówił do maturzystów prezydent miasta Tadeusz Truskolaski.