Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
11 sty 2010 Supernauczyciel w III LO!

Plebiscyt na Najpopularniejszego Nauczyciela Wychowania Fizycznego rozstrzygnięty! Laureatami zostali: Adam Aronowicz z III LO w Białymstoku, Konrad Haponik z II LO w Łomży oraz Krzysztof Bogdański ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Augustowie. To oni dostali najwięcej głosów od Czytelników.
Absolutnym rekordzistą okazał się pod tym względem Adam Aronowicz. W drugim etapie plebiscytu otrzymał w sumie 3435 głosów.
- To fantastyczne uczucie - nie kryje radości laureat. – Tyle SMS-ów oznacza, że jest sporo osób ceniących moją pracę. Myślę, że to w dużej mierze zasługa mego już 21-letniego stażu pracy. Tym bardziej, że miałem w konkursie wielu silnych konkurentów.
Aronowicz przyznaje jednak, że osiągnięty sukces to także zobowiązanie.
- Będę sie starał jeszcze lepiej wykonywać swoje obowiązki - zapewnia. (…)
Plebiscyt na Najpopularniejszego Nauczyciela Wychowania Fizycznego zorganizowaliśmy w tym roku po raz pierwszy. Spotkał się on jednak z ogromnym zainteresowaniem naszych Czytelników. Przysłali w sumie ponad 12,4 tys. SMS-ów.
Wręczeni nagród zwycięskim nauczycielom odbędzie się 23 stycznia podczas uroczystej Gali Sportu w Hotelu Gołebiewski w Białymstoku. Przygotowaliśmy też nagrody specjalne dla Czytelników, którzy brali udział w głosowaniu. O szczegółacg będziemy informować w najbliższych wydaniach gazety.
Julia Szypulska. Gazeta Współczesna, 31.12.2009r.