Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
28 lut 2015 Debata „100 pytań do ….” 26.02.2015r.

Pani Dyrektor s. Emanuela Marianna Szefel, Marta Błażewicz, Mateusz Zarzecki, Katarzyna Suszczyńska

Pani Dyrektor s. Emanuela Marianna Szefel, Marta Błażewicz, Mateusz Zarzecki, Katarzyna Suszczyńska


Stało się już tradycją, iż w Gimnazjum Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament w Białymstoku na początku roku odbywa się debata „STO PYTAŃ DO…?”, na którą zapraszani są przedstawiciele liceów białostockich. W tym roku debata odbyła się 26 lutego 2015r., a naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Marta Błażewicz z kl. III h, Katarzyna Suszczyńska z kl. III a, Mateusz Zarzecki z kl. III e wraz z p. Małgorzatą Tomaszewską. W tym dniu w debacie udział wzięli także przedstawiciele Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego oraz IV LO w Białymstoku. Nasi uczniowie w sposób bardzo ciekawy i profesjonalny przedstawili gimnazjalistom atuty naszej szkoły, zachęcali do odwiedzenia nas podczas dnia otwartego oraz wyboru naszej szkoły.
Małgorzata Tomaszewska
2
3
4
5
6
7
8