Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
11 lut 2015 XLIV Olimpiada Biologiczna II stopnia etap okręgowy 2015

24 stycznia 2015 r. odbyły się zawody II stopnia okręgowe XLIV Olimpiady Biologicznej. Uprawnionych do pisania z całej Polski było 644 uczniów. Wstępny próg do eliminacji III stopnia etap centralny wynosi 67 punktów. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów – 3 z klasy IIIe (opiekun p. M. Łupińska) oraz 2 – z IIe i 1 – z IIIi (opiekun p. A. Siemienkowicz). Miło nam poinformować że uczeń klasy IIIi KAROL WALEŚKIEWICZ (opiekun p. A. Siemienkowicz) uzyskał tytuł finalisty etapu okręgowego. KAROL zdobył 86 pkt na 100 możliwych i zapewnił sobie I miejsce w Polsce. Jego wynik świadczy o jego ogromnej wiedzy wykraczającej poza program Liceum, wiedzy akademickiej oraz o jego pracowitości. Karol reprezentuje naszą szkołę i okręg na zawodach III stopni centralnych, które odbędą się w kwietniu w Warszawie. Gratulujemy Karolowi i opiekunowi i życzymy sukcesów na eliminacjach centralnych.
Anna Siemienkowicz