Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
09 lut 2015 Konkurs „Tadeusz Kościuszko – inżynier i żołnierz”

Politechnika Karkowska zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski do udziału w IV edycji konkursu „Tadeusz Kościuszko – inżynier i żołnierz”. Będzie to kolejna okazja do lepszego poznania tego wyjątkowego bohatera narodowego. Politechnika Karkowska stara się, poprzez organizację konkursu, utrwalić w świadomości młodych ludzi sylwetkę Tadeusza Kościuszki – patrona, z którego jest dumna i z którym łączą ją podobne idee i wartości.

Aby wziąć udział w konkursie należy się zarejestrować na platformie konkursowej, dostępnej na stronie www.kosciuszko.pk.edu.pl . Termin rejestracji upływa 22.03.2015 r. Na stronie dostępny jest także regulamin konkursu. Konkurs odbędzie się w dwóch etapach. Pierwszy – test online – zaplanowany jest na 31.03.2015 r. Na zwycięzców całego wydarzenia czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe i pieniężne oraz dodatkowe punkty brane pod uwagę w rekrutacji na studia na Politechnice Krakowskiej.

Wszelkie pytania na temat konkursu proszę kierować do Działu Promocji Politechniki Krakowskiej: tel 12 628 20 65, e-mail: kosciuszko@pk.edu.pl

PK