______________________________________________________________________________________________________________
22 sty 2015 Zwycięstwo i porażka na koniec I semestru 2014-2015: Futsal

Futsal 2
Zwycięstwem i porażką zakończyli rozgrywki w I semestrze roku szkolnego, reprezentanci naszej szkoły w Futsalu.
19.01.2015 w hali ZSBG w Białymstoku rozegrany został turniej w ramach rozgrywek IV ligi PWSZS. W pierwszym meczu przeciwnik postawił nam wysoko poprzeczkę: I LO Zambrów, po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1:5. Druga połowa to już popis naszych reprezentantów, którzy nie dość, że nie dali sobie strzelić bramki to jeszcze sami zdobyli pięć i ostatecznie wygraliśmy spotkanie 6:5 (Koryciński, Koc, 4x Dawidowicz). Drugi mecz z CKZ Wysokie Mazowieckie, to również emocjonujące spotkanie. Po pierwszej połowie wygrywaliśmy 2:1, lecz później zaczęło „wychodzić” zmęczenie i widać było, że pierwszy mecz kosztował chłopaków wiele zdrowia. Zmęczenie, błędy i dekoncentracja to wszystko przyczyniło się do przegranej drugiej połowy i ostatecznie musieliśmy uznać wyższość przeciwnika: 3-5 (2xDawidowicz, Koryciński).