Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
05 gru 2014 Międzynarodowy Dzień Wolontariatu – 5 grudnia 2014 r.

0

Z tej okazji przedstawiciele uczniów naszego liceum pod opieką p. Heleny Maksiewicz uczestniczyli w spotkaniu wolontariuszy Caritas i Eleos w VI LO w Białymstoku. Naszą szkołę reprezentowali: Anna Kukawska, Anna Okrasińska, Kacper Pilisiewicz (Ig) oraz Sylwia Godlewska i Anna Krysiewicz (IIIg).
Była to okazja do lepszego zgłębienia zagadnień pracy wolontaryjnej oraz podzielenia się w gronie rówieśników swoimi doświadczeniami w pomaganiu potrzebującym. Mieliśmy możliwość spotkania wolontariuszy z Grecji, Włoch, Turcji i wysłuchać co mają do powiedzenia o sobie i pomaganiu innym.
Panowała radosna i rodzinna atmosfera, natomiast na zakończenie wszyscy mogli porozmawiać z delegacjami z innych szkół podczas słodkiego poczęstunku przy kawie i herbacie.
1

2

3

4

5

6

7
Tekst i fot: Helena Maksiewicz