Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
09 paź 2014 Znamy finalistów Konkursu Nauczyciel Roku 2014

wicinska-ania
Już po raz trzynasty Głos Nauczycielski i Ministerstwo Edukacji Narodowej wyłoniły trzynastkę finalistów Konkursu Nauczyciel Roku – sól nauczycielstwa, elitę naszej edukacji. Konkurencja była naprawdę silna i nominacje oraz przyznanie tytułu i wyróżnień było poprzedzone długą dyskusją jury. Szkoły, w których pracują finaliści otrzymają dyplomy „Szkoły na medal” sygnowane przez minister edukacji.
Jury Konkursu na posiedzeniu 27 września 2014 r. postanowiło nominować do tytułu Nauczyciela Roku 2014 Panią Annę Dorotę Wicińską.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 13 października 2014 r. na Zamku Królewskim w Warszawie. Uroczysty finał to jedna z najważniejszych imprez towarzyszących obchodom Dnia Edukacji Narodowej. W gali finałowej uczestniczą m.in. członkowie kierownictwa Ministerstwa Edukacji Narodowej, parlamentarzyści, samorządowcy, dyrektorzy szkół, przedstawiciele administracji oświatowej, szkół wyższych. Dotychczas odbyło się już dwanaście edycji konkursu. We wszystkich uczestniczyło w sumie ponad tysiąc nauczycieli z całego kraju (i nie tylko, bo byli wśród nich także przedstawiciele oświaty polonijnej i polskich szkół za granicą) oraz ze wszystkich rodzajów placówek oświatowych. Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy!