Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
26 cze 2014 Zakończenie roku szkolnego klas pierwszych i drugich 2013-2014

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013-2014 klas pierwszych i drugich w III LO odbyło się 27.06.2014 r.

Fotorelacja:

 

Poczet sztandarowy III LO

Poczet sztandarowy III LO


Pani Dyrektor Małgorzata Górniak

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak


Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i p. Urszula Wiśniowolska – nauczycielka języka polskiego

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i p. Urszula Wiśniowolska – nauczycielka języka polskiego


Mateusz Zarzecki, ucz. kl. II e w imieniu uczniów III LO dziękuje p. Urszuli Wiśniowolskiej

Mateusz Zarzecki, ucz. kl. II e w imieniu uczniów III LO dziękuje p. Urszuli Wiśniowolskiej


W imieniu rodziców głos zabiera p. Renata Hapoń – Sekretarz Prezydium Rady Rodziców

W imieniu rodziców głos zabiera p. Renata Hapoń – Sekretarz Prezydium Rady Rodziców


Pani Dyrektor Małgorzata Górniak składa gratulacje ojcu Michała Goworko, który uzyskał najwyższą średnią w szkole 5,88

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak składa gratulacje ojcu Michała Goworko, który uzyskał najwyższą średnią w szkole 5,88


Pani Dyrektor Małgorzata Górniak oraz uczniowie, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen w szkole wraz z rodzicami

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak oraz uczniowie, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen w szkole wraz z rodzicami


Pani Dyrektor Małgorzata Górniak gratuluje rodzicom uczniów, którzy mieli 100-procentową frekwencję

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak gratuluje rodzicom uczniów, którzy mieli 100-procentową frekwencję


Pani Dyrektor Małgorzata Górniak, Michał Barchanowicz, kl. I g i Adam Bajguz, kl. I h (uczniowie ze 100-procentową frekwencją) oraz rodzice

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak, Michał Barchanowicz, kl. I g i Adam Bajguz, kl. I h (uczniowie ze 100-procentową frekwencją) oraz rodzice


Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i p. Katarzyna Nocna wręczają listy gratulacyjne uczennicom kl. 0g, które uzyskały średnią 5,0 i wyżej

Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i p. Katarzyna Nocna wręczają listy gratulacyjne uczennicom kl. 0g, które uzyskały średnią 5,0 i wyżej


Uczennice kl. 0g, które uzyskały średnią 5,0 i wyżej oraz Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawczyni klasy p. Katarzyna Nocna

Uczennice kl. 0g, które uzyskały średnią 5,0 i wyżej oraz Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawczyni klasy p. Katarzyna Nocna


Uczniowie kl. I b, którzy uzyskali średnią 5,0 i wyżej oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i wychowawczyni klasy p. Beata Parciak

Uczniowie kl. I b, którzy uzyskali średnią 5,0 i wyżej oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i wychowawczyni klasy p. Beata Parciak


Uczniowie kl. I c, którzy uzyskali średnią 5,0 i wyżej oraz Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawczyni klasy p. Anna Cichocka

Uczniowie kl. I c, którzy uzyskali średnią 5,0 i wyżej oraz Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawczyni klasy p. Anna Cichocka


Pani Dyrektor Małgorzata Górniak wręcza list gratulacyjny Barbarze Skrzypko, ucz. kl. I d

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak wręcza list gratulacyjny Barbarze Skrzypko, ucz. kl. I d


Uczennica kl. I d, która uzyskała średnią powyżej 5,0 oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i wychowawczyni klasy p. Iwona Waszczuk

Uczennica kl. I d, która uzyskała średnią powyżej 5,0 oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i wychowawczyni klasy p. Iwona Waszczuk


Uczniowie kl. I e, którzy uzyskali średnią 5,0 i wyżej oraz Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawczyni klasy p. Anna Siemnienkowicz

Uczniowie kl. I e, którzy uzyskali średnią 5,0 i wyżej oraz Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawczyni klasy p. Anna Siemnienkowicz


Uczniowie kl. I f, którzy uzyskali średnią 5,0 i wyżej oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i wychowawczyni klasy p. Marta Kulikowska-Hryń

Uczniowie kl. I f, którzy uzyskali średnią 5,0 i wyżej oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i wychowawczyni klasy p. Marta Kulikowska-Hryń


Uczennice kl. I g, które uzyskały średnią 5,0 i wyżej oraz Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawca klasy p. Marek Roszkowski

Uczennice kl. I g, które uzyskały średnią 5,0 i wyżej oraz Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawca klasy p. Marek Roszkowski


Pani Dyrektor Małgorzata Górniak oraz wychowawczyni klasy I h p. Sylwia Żylińska-Awruk wręczają list gratulacyjny Pawłowi Halickiemu, który uzyskał średnią ocen 5,0

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak oraz wychowawczyni klasy I h p. Sylwia Żylińska-Awruk wręczają list gratulacyjny Pawłowi Halickiemu, który uzyskał średnią ocen 5,0


Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska składa gratulacje rodzicom Karoliny Prusiel z kl. II a, która uzyskała średnią ocen 5,0

Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska składa gratulacje rodzicom Karoliny Prusiel z kl. II a, która uzyskała średnią ocen 5,0


Uczennice kl. II a, które uzyskały średnią co najmniej 5,0, rodzice oraz Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawczyni klasy p. Magdalena Bartnicka-Łętowska

Uczennice kl. II a, które uzyskały średnią co najmniej 5,0, rodzice oraz Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawczyni klasy p. Magdalena Bartnicka-Łętowska


Uczniowie kl. II c, którzy uzyskali średnią 5,0 i wyżej oraz Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawczyni klasy p. Anna Murawska

Uczniowie kl. II c, którzy uzyskali średnią 5,0 i wyżej oraz Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawczyni klasy p. Anna Murawska


Pani Dyrektor Małgorzata Górniak wręcza list gratulacyjny pani Grażynie Kudelskiej-Pasławskiej i składa gratulacje Marcie Pasławskiej, ucz. kl. II e, która uzyskała średnią ocen 5,33

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak wręcza list gratulacyjny pani Grażynie Kudelskiej-Pasławskiej i składa gratulacje Marcie Pasławskiej, ucz. kl. II e, która uzyskała średnią ocen 5,33


Uczniowie kl. II e, którzy uzyskali średnią co najmniej 5,0, rodzice oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i wychowawczyni klasy p. Leonarda Gołębiowska

Uczniowie kl. II e, którzy uzyskali średnią co najmniej 5,0, rodzice oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i wychowawczyni klasy p. Leonarda Gołębiowska


Uczniowie kl. II f, którzy uzyskali średnią co najmniej 5,0, rodzice oraz Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawczyni klasy p. Grażyna Kudelska-Pasławska

Uczniowie kl. II f, którzy uzyskali średnią co najmniej 5,0, rodzice oraz Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawczyni klasy p. Grażyna Kudelska-Pasławska


Uczennice kl. II g, które uzyskały średnią co najmniej 5,0, rodzice oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i wychowawczyni klasy p. Katarzyna Dral

Uczennice kl. II g, które uzyskały średnią co najmniej 5,0, rodzice oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i wychowawczyni klasy p. Katarzyna Dral


Uczniowie kl. II h, którzy uzyskali średnią co najmniej 5,0, rodzice oraz Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawczyni klasy p. Ewa Zakrzewska

Uczniowie kl. II h, którzy uzyskali średnią co najmniej 5,0, rodzice oraz Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawczyni klasy p. Ewa Zakrzewska


Uczniowie kl. II i, którzy uzyskali średnią co najmniej 5,0, rodzice oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i wychowawczyni klasy p. Kinga Łowicka-Kwiatosz

Uczniowie kl. II i, którzy uzyskali średnią co najmniej 5,0, rodzice oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i wychowawczyni klasy p. Kinga Łowicka-Kwiatosz


Emilia Bielecka, ucz. kl. II i, która uzyskała średnią ocen 5,1 oraz Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawczyni klasy p. Kinga Łowicka-Kwiatosz

Emilia Bielecka, ucz. kl. II i, która uzyskała średnią ocen 5,1 oraz Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawczyni klasy p. Kinga Łowicka-Kwiatosz


W imieniu uczniów głos zabiera przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Kamil Al-Janabi, ucz. kl. II f

W imieniu uczniów głos zabiera przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Kamil Al-Janabi, ucz. kl. II f


Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczają kwiaty  Pani Dyrektor Małgorzacie Górniak

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczają kwiaty Pani Dyrektor Małgorzacie Górniak


Karol Waleśkiewicz, ucz. kl. II i – Laureat XLIII Olimpiady Biologicznej i Finalista 60. Olimpiady Chemicznej oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak, p. Anna Siemienkowicz i p. Justyna Ostrowska

Karol Waleśkiewicz, ucz. kl. II i – Laureat XLIII Olimpiady Biologicznej i Finalista 60. Olimpiady Chemicznej oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak, p. Anna Siemienkowicz i p. Justyna Ostrowska


Daria Wappa, ucz. kl. I c – Laureatka XX Olimpiady Języka Białoruskiego odbiera list gratulacyjny z rąk Pani Wicedyrektor Barbary Kalinowskiej

Daria Wappa, ucz. kl. I c – Laureatka XX Olimpiady Języka Białoruskiego odbiera list gratulacyjny z rąk Pani Wicedyrektor Barbary Kalinowskiej


Ahata Papialnitskaya, ucz. kl. II f – Laureatka XLV Olimpiady Języka Rosyjskiego oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i p. Anna Awier

Ahata Papialnitskaya, ucz. kl. II f – Laureatka XLV Olimpiady Języka Rosyjskiego oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i p. Anna Awier


Adam Kacper Rzeńca, ucz. kl. II c – Laureat XL Olimpiady Geograficznej oraz Finalista VII Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH i Anna Krysiewicz, ucz. kl. II g - Finalistka XL Olimpiady Geograficznej oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak, Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i p. Grzegorz Dąbrowski

Adam Kacper Rzeńca, ucz. kl. II c – Laureat XL Olimpiady Geograficznej oraz Finalista VII Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH i Anna Krysiewicz, ucz. kl. II g – Finalistka XL Olimpiady Geograficznej oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak, Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i p. Grzegorz Dąbrowski


Agnieszka Ruczaj, ucz. kl. II i i Karolina Prusiel, ucz. kl. II a – Finalistki XLIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak

Agnieszka Ruczaj, ucz. kl. II i i Karolina Prusiel, ucz. kl. II a – Finalistki XLIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak


Paweł Kaczmarski, ucz. kl. II a – Finalista VII Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” oraz Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i p. Dariusz Rykaczewski

Paweł Kaczmarski, ucz. kl. II a – Finalista VII Ogólnopolskiej Olimpiady Tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” oraz Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska i p. Dariusz Rykaczewski


Uczennice kl. 0g, które otrzymały świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Katarzyna Nocna

Uczennice kl. 0g, które otrzymały świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Katarzyna Nocna


Uczennica kl. I a, która otrzymała świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Joanna Radziwońska

Uczennica kl. I a, która otrzymała świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Joanna Radziwońska


Uczennica kl. I b, która otrzymała świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Beata Parciak

Uczennica kl. I b, która otrzymała świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Beata Parciak


Uczniowie kl. I c, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Anna Cichocka

Uczniowie kl. I c, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Anna Cichocka


Uczennice kl. I d, które otrzymały świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Iwona Waszczuk

Uczennice kl. I d, które otrzymały świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Iwona Waszczuk


Uczniowie kl. I e, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Anna Siemienkowicz

Uczniowie kl. I e, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Anna Siemienkowicz


Uczniowie kl. I f, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Marta Kulikowska-Hryń

Uczniowie kl. I f, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Marta Kulikowska-Hryń


Uczennice kl. I g, które otrzymały świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawca klasy p. Marek Roszkowski

Uczennice kl. I g, które otrzymały świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawca klasy p. Marek Roszkowski


Adam Bajguz, ucz. kl. I h, który otrzymał świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Sylwia Żylińska-Awruk

Adam Bajguz, ucz. kl. I h, który otrzymał świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Sylwia Żylińska-Awruk


Uczniowie kl. II b, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Aneta Klimiuk

Uczniowie kl. II b, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Aneta Klimiuk


Uczennice kl. II c, które otrzymały świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Anna Murawska

Uczennice kl. II c, które otrzymały świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Anna Murawska


Uczniowie kl. II d, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak

Uczniowie kl. II d, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem oraz Pani Dyrektor Małgorzata Górniak


Uczennice kl. II e, które otrzymały świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Grażyna Kudelska-Pasławska

Uczennice kl. II e, które otrzymały świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Grażyna Kudelska-Pasławska


Uczniowie kl. II h, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Ewa Zakrzewska

Uczniowie kl. II h, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Ewa Zakrzewska


Uczniowie kl. II i, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Kinga Łowicka-Kwiatosz

Uczniowie kl. II i, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Kinga Łowicka-Kwiatosz


fot. Katarzyna Maciejuk