Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
12 maj 2014 11. SESJA SELEKCYJNA EUROPEJSKIEGO PARLAMENTU MŁODZIEŻY EYP POLAND W BIAŁYMSTOKU!

Sesja odbędzie się w dniach 11-15 września 2014r. Do uczestnictwa w Sesji Selekcyjnej organizatorzy zapraszają czteroosobowe zespoły, tzw. „delegacje”. Pełna odpłatność za uczestnictwo w sesji wynosi 260 PLN, ale uczniowie z Białegostoku mają możliwość zrezygnowania z zakwaterowania w akademiku, dzięki czemu opłata za uczestnictwo jest niższa i wynosi 153 PLN.
Delegacje powinny składać się z osób, które w roku szkolnym 2014/2015 będą uczniami klas przedmaturalnych, czyli oferta jest skierowana do tegorocznych klas pierwszych.
Warunkiem zgłoszenia szkoły jest napisanie przez każdego z uczestników eseju o długości 200-300 słów na jeden z następujących tematów:
1) As a citizen of the European Union, how, in your opinion, can you best influence the decisions taken at the EU level? Please justify your opinion.
2) 25 years after democratic changes in Poland and other Eastern Bloc countries: In which areas, according to you, greatest progress has been made in our country, and what are the biggest challenges ahead of us? Please justify your opinion.
Uczniowie zainteresowani udziałem w Sesji proszeni są o zgłaszanie się bezpośrednio do mnie i dostarczenie wypowiedzi w formie elektronicznej do piątku 23 maja 2014r.
W załączniku znajduje się informator dotyczący EYP i 11. Sesji Selekcyjnej. Proszę o uważne zapoznanie się z jego treścią oraz zgłaszanie się do mnie z wszelkimi pytaniami informator – 11 Sesja Selekcyjna EYP Poland
Zapraszam!
Iwona Waszczuk