Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
06 maj 2014 XL Olimpiada Geograficzna 2014

Jubileuszowy, XL. finał Olimpiady Geograficznej rozgrywany w Puławach w dniach 24-27 kwietnia 2014 r. zakończył się fantastycznym sukcesem dwójki uczniów naszej szkoły – Adam Kacper Rzeńca, klasa II C, wywalczył tytuł laureata zajmując 6. miejsce w Polsce, a Ania Krysiewicz, klasa II G, uzyskała tytuł finalistki. Osiągnięcie Kacpra jest o tyle szczególne, iż jest on zaledwie trzecim reprezentantem, spośród wszystkich, białostockich licealistów w czterdziestoletniej historii olimpiady geograficznej, który uplasował się w pierwszej dziesiątce krajowego championatu. Dwaj pozostali to absolwenci naszego liceum startujący w 1982 i 1993 roku. Młodym geografom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!