Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
24 kwi 2014 Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich

1

Dnia 25 kwietnia 2014r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich. Uroczystość rozpoczęła się przekazaniem Sztandaru Szkoły na ręce klas drugich. Dyrektor Szkoły Pani Małgorzata Górniak podsumowała osiągnięcia absolwentów w ciągu trzyletniego okres nauki w liceum. W imieniu rodziców wystąpiła Przewodnicząca Rady rodziców Pani Małgorzata Głodź Tylutka. Po wystąpieniu przedstawiciela absolwentów Pauliny Dąbrowskiej z klasy III a, uczniowie klas trzecich podziękowali Dyrekcji, wychowawcom oraz nauczycielom za trud włożony w edukację oraz wychowanie. Dyrektor Szkoły Pani Małgorzata Górniak podziękowała rodzicom za pracę na rzecz szkoły i wręczyła akty nadania tytułu Przyjaciela Trójki.
Następnie zostały wręczone listy gratulacyjne rodzicom oraz nagrody trojgu uczniom, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen w szkole:
- najwyższą średnią w szkole uzyskała uczennica klasy III d Maria Perzyna: 5,81
- Martyna Tyszkiewicz z klasy III c zdobyła średnią ocen 5,63
- Mateusz Grochowski z klasy III e uzyskał średnią 5,59
Wręczono również listy gratulacyjne rodzicom oraz nagrody uczniom, którzy uzyskali średnią ocen w szkole 5 i wyżej.
Z klasy III a listy gratulacyjne otrzymali:
- państwo Grażyna i Kazimierz Kamińscy z córką Katarzyną – średnia 5,28
- państwo Iwona i Jerzy Dąbrowscy z córką Pauliną – średnia 5,17
- państwo Marzena i Andrzej Jaworowscy z córką Karoliną – średnia 5,06
- państwo Alina i Tadeusz Powichrowscy z córką Julianną – średnia 5,06
Z klasy III b listy gratulacyjne otrzymali:
- państwo Beata i Andrzej Szeroki z córką Natalią – średnia 5,31
Z klasy III c listy gratulacyjne otrzymali:
- pani Dorota Łochnicka z córką Agatą – średnia 5,27
- państwo Bożena i Lech Fiedorowicz z córką Izabelą – średnia 5,06
- państwo Iwona i Dariusz Niezabitowscy z córką Katarzyną – średnia 5,06
- państwo Teresa i Krzysztof Suter z synem Janem – średnia 5,06
Z klasy III d listy gratulacyjne otrzymali:
- państwo Katarzyna i Sławomir Laskowscy z córką Karoliną – średnia 5,0
- państwo Halina i Wiesław Mińczukowie z córką Joanną – średnia 5,0
- państwo Marzanna i Wojciech Prus z córką Joanną – średnia 5,06
- państwo Jolanta i Andrzej Szerakowscy z córką Martą – średnia 5,20
- państwo Edyta i Henryk Truszkowscy z córką Adrianną – średnia 5,13
- państwo Elżbieta i Sławomir Trzeciakowie z córką Agatą – średnia 5,31
- państwo Anna i Jan Żemajdukowie z synem Patrykiem – średnia 5,06
Z klasy IIIe listy gratulacyjne otrzymali:
- pani Małgorzata Ausztol z córką Pauliną-średnia 5,41
- państwo Elżbieta i Piotr Bernaccy z córką Pauliną – średnia 5,06
- państwo Bożena i Jerzy Giedź z córką Aleksandrą – średnia 5,56
- państwo Henryka i Jan Kiszkiel z córką Justyną – średnia 5,0
- państwo Małgorzata i Andrzej Klepaccy z córką Anną – średnia 5,35
- państwo Barbara i Jan Kwiatkowscy z córką Anną – średnia 5,06
- państwo Wiesława i Maciej Makarewicz z córką Patrycją – średnia 5,53
- państwo Helena i Stanisław Moroz z córką Karoliną – średnia 5,41
- państwo Małgorzata i Robert Panas z synem Konradem – średnia 5,18
- państwo Bogusława i Marek Wnorowscy z córką Joanną – średnia 5,47
- państwo Łucja i Adam Zaręba z córką Anną – średnia 5,0
Z klasy III f listy gratulacyjne otrzymali:
- państwo Lucyna i Wojciech Szczerba z synem Maciejem – średnia 5,06 oraz synem Tomaszem – średnia 5,0
- państwo Anastazja i Mieczysław Truszkowscy z córką Sylwią – średnia 5,0
-państwo Dorota i Andrzej Żochowscy z córką Weroniką – średnia 5,00
Z klasy IIIG listy gratulacyjne otrzymali:
- państwo Teresa i Sławomir Kuczyńscy z córką Emilią – średnia 5,0
- państwo Beata i Mieczysław Raczkowscy z synem Piotrem – średnia 5,05
- państwo Agata i Stefan Szypluk z córką Magdaleną – średnia 5,16
Z klasy III H listy gratulacyjne otrzymali:
- państwo Ewa i Piotr Murawscy z córką Natalią – średnia 5,06
Z klasy III i listy gratulacyjne otrzymali:
- państwo Alina i Jan Andruszkiewiczowie z córką Moniką – średnia 5,24
- państwo Małgorzata i Romuald Breczko z córką Sylwią – średnia 5,11
- państwo Joanna i Jarosław Czarneccy z córką Martą – średnia 5,0
- pan Władysław Dołęgowski z córką Pauliną – średnia 5,11
- państwo Agnieszka i Grzegorz Krawiel z córką Magdaleną – średnia 5,06
- państwo Jolanta i Artur Nosewicz z córką Kingą – średnia 5,29
- państwo Alicja i Czesław Pruszyńscy z córką Pauliną – średnia 5,28
- państwo Marzena Jolanta i Maciej Stanisław Roleder z córką Julią – średnia 5,0
- państwo Mariola i Artur Toczydłowscy z synem Damianem – średnia 5,06
-państwo Janina i Andrzej Wesołowscy z córką Kingą – średnia 5,0
-państwo Renata i Tomasz Wojciechowscy z córką Karoliną – średnia 5,18
W imieniu wychowawców klas III wystąpiła panią profesor Małgorzata Janusz.
W imieniu Samorządu Uczniowskiego wystąpił Kamil Al Janabi.
Następnie zaproszono wszystkich na krótką część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem pani profesor Anny Kietlińskiej.
Po części artystycznej zostały wręczone nagrody finalistom olimpiad.
- Veronika Smotryś z klasy III g uzyskała tytuł finalisty Olimpiady Języka Hiszpańskiego. Nagrodę wręczyła opiekun pani profesor Małgorzata Janusz.
- Paweł Bolewski z klasy III i został finalistą Olimpiady Chemicznej. Nagrodę wręczyła opiekun pani profesor Justyna Ostrowska.
Zostały również wręczone listy gratulacyjne uczniom, którzy uzyskali średnią ocen 4,75-4,99
Z klasy III a listy gratulacyjne otrzymali:
Klaudia Więckowska – 4,89
Magda Wiszowata – 4,83
Ewelina Kłosek – 4,83
Z klasy III b listy gratulacyjne otrzymali:
Tomasz Anasiński -,94
Arkadiusz Bieroza – 4,86
Jakub Czarniecki – 4,8
Aleksandra Nowosada – 4,75
Marcin Owłasiuk – 4,86
Monika Żyłowska – 4,75
Z klasy III c listy gratulacyjne otrzymali:
Katarzyna Szum – 4,94
Jakub Wyłucki – 4,94
Z klasy III d listy gratulacyjne otrzymali:
Justyna Charytoniuk – 4,80
Ewelina Gąsowska – 4,94
Agata Jasielczuk – 4,81
Maciej Krasucki – 4,88
Kornelia Łukaszewicz – 4,75
Ewelina Łuniewska – 4,94
Justyna Zalewska – 4,88
Z klasy III e listy gratulacyjne otrzymali:
Karolina Jakubowska – 4,82
Monika Jaszkowska – 4,81
Aleksandra Leoniuk – 4,94
Adam Paszko – 4,88
Elżbieta Zajkowska – 4,75
Z klasy III f list gratulacyjny otrzymała:
Urszula Bondaruk – 4,82
Z klasy III g listy gratulacyjne otrzymali:
Justyna Wasilewska – 4.90
Dajana Kmieć – 4,89
Beata Otoka – 4,85
Adrianna Górska -4,80
Z klasy III i listy gratulacyjne otrzymali:
Joanna Bartosiak – 4,76
Paweł Bolewski – 4,76
Agnieszka Gołaszewska – 4,94
Aleksandra Konarzewska – 4,88
Damian Konopka – 4,88
Katarzyna Sawicka – 4,88
Abigael Szeremeta – 4,75
Olga Mazuruk – 4,76
Za godne reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym nagrody otrzymali:
- Magdalena Kondracka z klasy III a
- Beata Otoka oraz Adrianna Sitko z klasy III g
- Aleksandra Ostaszewska z klasy III h
- Michał Bobek z klasy III b
- Paweł Bolewski z klasy III i
Nagrody zostały wręczone przez opiekuna pana profesora Piotra Półtoraka.
Za pracę w Samorządzie Uczniowskim listy gratulacyjne otrzymali:
Marta Szerakowska z klasy III d oraz Weronika Żochowska z klasy III f. Listy wręczyła opiekun Samorządu pani profesor Barbara Majewska.
Za pasję angażowania się w życie codzienne szkoły, twórcze podejście do różnego rodzaju akcji szkolnych nagrodę otrzymała Monika Żyłowska z klasy III b. Nagrodę wręczyły opiekunki pani profesor Maryla Boćkowska oraz pani profesor Małgorzata Schroeder.
Za reprezentowanie szkoły w konkursach artystycznych nagrody otrzymały:
- Karolina Jakubowska z klasy III e
- Natalia Murawska oraz Diana Błażewicz z klasy III h
Nagrodę wręczyła opiekun pani profesor Małgorzata Tomaszewska.
Za prowadzenie literackie uroczystości szkolnych, scenariusze spotkań wigilijnych, konkursów organizowanych przez szkołę, bibliotekę, dnia otwartego nagrodę otrzymała Paulina Dąbrowska z klasy III a.
Nagrodę wręczyły opiekunki pani profesor Anna Kietlińska oraz pani profesor Małgorzata Tomaszewska.
Za godne reprezentowane szkoły w szachach nagrody otrzymali:
Magdalena Laskowska, Anna Kwiatkowska z klasy III e oraz Jarosław Daciuk z klasy III d. Nagrody wręczył opiekun pan profesor Krzysztof Modzelewski.
Za godne reprezentowane szkoły w pływaniu nagrody otrzymali:
- Monika Andruszkiewicz z klasy III i
- Rafał Perkowski z klasy III b
- Marek Twarowski z klasy III g
Nagrody wręczyła opiekun pani profesor Urszula Jaworska.
Za godne reprezentowane szkoły w narciarstwie biegowym nagrodę otrzymała Magdalena Krawiel z klasy III i. Nagrodę wręczyła opiekun pani profesor Wioletta Właszczuk.
Za godne reprezentowane szkoły w aerobiku rekreacyjnym nagrody otrzymały:
- Joanna Bochenek z klasy III e
- Natalia Murawska z klasy III h
- Paula Gogol z klasy III i
Nagrody wręczyła opiekun pani profesor Wioletta Właszczuk.
Za godne reprezentowane szkoły w koszykówce nagrody otrzymali:
- Marta Babińska z klasy III b
- Maria Perzyna z klasy III d
- Kamila Matys z klasy III h
- Rafał Perkowski z klasy III b
- Mateusz Jaworowski z klasy III b
- Patryk Żemajduk z klasy III d
Nagrody wręczył opiekun pan profesor Kamil Zakrzewski.
Za godne reprezentowane szkoły w siatkówce nagrody otrzymały:
- Agata Jasielczuk z klasy III d
- Paulina Bernacka z klasy III e
- Aleksandra Konarzewska z klasy III i
Nagrody wręczył opiekun pan profesor Adam Aronowicz.
Za godne reprezentowanie szkoły w Futsalu nagrody otrzymali:
- Mariusz Niwiński z klasy III a
- Henryk Sokołowski z klasy III a
- Grzegorz Waszkiewicz z klasy III d
- Mateusz Wojciech Grochowski z klasy III e
Nagrody wręczył opiekun pan profesor Piotr Półtorak.
Po zakończeniu uroczystości uczniowie spotkali się z wychowawcami w salach.

Fotorelacja z Uroczystego zakończenia roku szkolnego klas trzecich z dn. 25 kwietnia 2014 r.:

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak podczas uroczystego przekazywania sztandaru szkoły nowemu pocztowi sztandarowemu

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak podczas uroczystego przekazywania sztandaru szkoły nowemu pocztowi sztandarowemu

Przekazywanie sztandaru szkoły nowemu pocztowi sztandarowemu

Przekazywanie sztandaru szkoły nowemu pocztowi sztandarowemu

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak

Uczniowie klas III

Uczniowie klas III

Małgorzata Głodź-Tylutka - Przewodnicząca Prezydium Rady Rodziców

Małgorzata Głodź-Tylutka – Przewodnicząca Prezydium Rady Rodziców

Paulina Dąbrowska, ucz. kl. III a

Paulina Dąbrowska, ucz. kl. III a

Pani Wicedyrektor Ewa Zaniewska przyjmuje podziękowania od maturzystów

Pani Wicedyrektor Ewa Zaniewska przyjmuje podziękowania od maturzystów

Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska, Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i Pani Wicedyrektor Ewa Zaniewska

Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska, Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i Pani Wicedyrektor Ewa Zaniewska

Przedstawiciele uczniów klas III

Przedstawiciele uczniów klas III

Pożegnalny uścisk uczniów kl. III f z wychowawczynią

Pożegnalny uścisk uczniów kl. III f z wychowawczynią

Wychowawcy kl. III

Wychowawcy kl. III

Pani Wicedyrektor Ewa Zaniewska, Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska

Pani Wicedyrektor Ewa Zaniewska, Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska

Uczniowie prowadzący uroczystość

Uczniowie prowadzący uroczystość

Głos zabiera Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska

Głos zabiera Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak składa podziękowania rodzicom wyróżnionym tytułem „Przyjaciel Trójki”

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak składa podziękowania rodzicom wyróżnionym tytułem „Przyjaciel Trójki”

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak oraz rodzice wyróżnieni tytułem „Przyjaciel Trójki”: państwo Alina i Sławomir Żyłowscy, p. Małgorzata Głodź-Tylutka i p. Celestyn Czerniawski

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak oraz rodzice wyróżnieni tytułem „Przyjaciel Trójki”: państwo Alina i Sławomir Żyłowscy, p. Małgorzata Głodź-Tylutka i p. Celestyn Czerniawski

Nazwiska uczniów, którzy ukończyli III LO z najwyższą średnią ocen

Nazwiska uczniów, którzy ukończyli III LO z najwyższą średnią ocen

Uczniowie, którzy ukończyli III LO z najwyższą średnią ocen wraz z rodzicami, Panią Dyrektor Małgorzatą Górniak oraz wychowawcami

Uczniowie, którzy ukończyli III LO z najwyższą średnią ocen wraz z rodzicami, Panią Dyrektor Małgorzatą Górniak oraz wychowawcami

Uczniowie kl. III a, którzy ukończyli szkołę ze średnią 5,0 i wyżej wraz z rodzicami oraz wychowawczyni klasy p. Anna Kietlińska i Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska

Uczniowie kl. III a, którzy ukończyli szkołę ze średnią 5,0 i wyżej wraz z rodzicami oraz wychowawczyni klasy p. Anna Kietlińska i Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska

Uczennica kl. III b, która ukończyła szkołę ze średnią 5,0 i wyżej wraz z mamą oraz wychowawca klasy p. Dariusz Kuźniewski i Pani Wicedyrektor Ewa Zaniewska

Uczennica kl. III b, która ukończyła szkołę ze średnią 5,0 i wyżej wraz z mamą oraz wychowawca klasy p. Dariusz Kuźniewski i Pani Wicedyrektor Ewa Zaniewska

Uczniowie kl. III c, którzy ukończyli szkołę ze średnią 5,0 i wyżej wraz z rodzicami oraz wychowawczyni klasy p. Joanna Kamocka i Pani Dyrektor Małgorzata Górniak

Uczniowie kl. III c, którzy ukończyli szkołę ze średnią 5,0 i wyżej wraz z rodzicami oraz wychowawczyni klasy p. Joanna Kamocka i Pani Dyrektor Małgorzata Górniak

Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska wręcza listy gratulacyjne uczniom kl. III d

Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska wręcza listy gratulacyjne uczniom kl. III d

Uczniowie kl. III d, którzy ukończyli szkołę ze średnią 5,0 i wyżej wraz z rodzicami oraz wychowca klasy p. Leszek Jawor i Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska

Uczniowie kl. III d, którzy ukończyli szkołę ze średnią 5,0 i wyżej wraz z rodzicami oraz wychowca klasy p. Leszek Jawor i Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska

Pani Małgorzata Schroeder wręcza listy gratulacyjne uczniom kl. III e

Pani Małgorzata Schroeder wręcza listy gratulacyjne uczniom kl. III e

Uczniowie kl. III e, którzy ukończyli szkołę ze średnią 5,0 i wyżej wraz z rodzicami oraz wychowawczyni klasy p. Małgorzata Schroeder i Pani Wicedyrektor Ewa Zaniewska

Uczniowie kl. III e, którzy ukończyli szkołę ze średnią 5,0 i wyżej wraz z rodzicami oraz wychowawczyni klasy p. Małgorzata Schroeder i Pani Wicedyrektor Ewa Zaniewska

Uczniowie kl. III f, którzy ukończyli szkołę ze średnią 5,0 i wyżej wraz z rodzicami oraz wychowawczyni klasy p. Maryla Boćkowska i Pani Dyrektor Małgorzata Górniak

Uczniowie kl. III f, którzy ukończyli szkołę ze średnią 5,0 i wyżej wraz z rodzicami oraz wychowawczyni klasy p. Maryla Boćkowska i Pani Dyrektor Małgorzata Górniak

Uczniowie kl. III g, którzy ukończyli szkołę ze średnią 5,0 i wyżej wraz z rodzicami oraz wychowawczyni klasy p. Małgorzata Janusz i Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska

Uczniowie kl. III g, którzy ukończyli szkołę ze średnią 5,0 i wyżej wraz z rodzicami oraz wychowawczyni klasy p. Małgorzata Janusz i Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska

Uczennica kl. III h, która ukończyła szkołę ze średnią 5,0 i wyżej wraz z mamą oraz wychowawczyni klasy p. Barbara Majewska i Pani Wicedyrektor Ewa Zaniewska

Uczennica kl. III h, która ukończyła szkołę ze średnią 5,0 i wyżej wraz z mamą oraz wychowawczyni klasy p. Barbara Majewska i Pani Wicedyrektor Ewa Zaniewska

Uczniowie kl. III i, którzy ukończyli szkołę ze średnią 5,0 i wyżej wraz z rodzicami oraz wychowawczyni klasy p. Justyna Ostrowska i Pani Dyrektor Małgorzata Górniak

Uczniowie kl. III i, którzy ukończyli szkołę ze średnią 5,0 i wyżej wraz z rodzicami oraz wychowawczyni klasy p. Justyna Ostrowska i Pani Dyrektor Małgorzata Górniak

W imieniu wychowawców klas trzecich głos zabiera p. Małgorzata Janusz

W imieniu wychowawców klas trzecich głos zabiera p. Małgorzata Janusz

Rodzice uczniów klas III

Rodzice uczniów klas III

Uczennice kl. III i

Uczennice kl. III i

Głos zabiera przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Kamil Al.-Janabi, ucz. kl. II f

Głos zabiera przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Kamil Al.-Janabi, ucz. kl. II f

Pani Wicedyrektor Ewa Zaniewska, Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska

Pani Wicedyrektor Ewa Zaniewska, Pani Dyrektor Małgorzata Górniak i Pani Wicedyrektor Barbara Kalinowska

Paulina Dąbrowska, ucz. kl. III a

Paulina Dąbrowska, ucz. kl. III a

Michał Ejsmont, kl. II i, Karol Czarnowicz, kl. II a i Michał Jagiełło, kl. II h śpiewają piosenkę Jacka Kaczmarskiego „Mury”

Michał Ejsmont, kl. II i, Karol Czarnowicz, kl. II a i Michał Jagiełło, kl. II h śpiewają piosenkę Jacka Kaczmarskiego „Mury”

P. Anna Kietlińska i uczniowie biorący udział w części artystycznej

P. Anna Kietlińska i uczniowie biorący udział w części artystycznej

Karolina Jaworowska, kl. III a wykonuje piosenkę z repertuaru Anny German „Człowieczy los”

Karolina Jaworowska, kl. III a wykonuje piosenkę z repertuaru Anny German „Człowieczy los”

Karolina Jaworowska, kl. III a

Karolina Jaworowska, kl. III a

Przy mikrofonie Paulina Dąbrowska, ucz. kl. III a

Przy mikrofonie Paulina Dąbrowska, ucz. kl. III a

Karolina Prusiel, kl. II a wykonuje piosenkę z repertuaru Grzegorza Turnaua

Karolina Prusiel, kl. II a wykonuje piosenkę z repertuaru Grzegorza Turnaua

Karolina Prusiel, kl. II a

Karolina Prusiel, kl. II a

Marta Franciszkiewicz i Maksymilian Michalski z kl. II a

Marta Franciszkiewicz i Maksymilian Michalski z kl. II a

P. Anna Kietlińska i uczniowie biorący udział w części artystycznej

P. Anna Kietlińska i uczniowie biorący udział w części artystycznej

Karolina Jaworowska, kl. III a i Karolina Prusiel, kl. II a

Karolina Jaworowska, kl. III a i Karolina Prusiel, kl. II a

P. Anna Kietlińska i uczniowie biorący udział w części artystycznej

P. Anna Kietlińska i uczniowie biorący udział w części artystycznej

P. Anna Kietlińska, Paulina Dąbrowska, ucz. kl. III a, Karolina Jaworowska, kl. III a, Karolina Prusiel, kl. II a, Michał Ejsmont, kl. II i, Karol Czarnowicz, kl. II a, Michał Jagiełło, kl. II h, Karolina Prusiel, kl. II a, Marta Franciszkiewicz i Maksymilian Michalski z kl. II a

P. Anna Kietlińska, Paulina Dąbrowska, ucz. kl. III a, Karolina Jaworowska, kl. III a, Karolina Prusiel, kl. II a, Michał Ejsmont, kl. II i, Karol Czarnowicz, kl. II a, Michał Jagiełło, kl. II h, Karolina Prusiel, kl. II a, Marta Franciszkiewicz i Maksymilian Michalski z kl. II a

Weronika Smotryś, kl. III g - finalistka IV Olimpiady Języka Hiszpańskiego, p.   Małgorzata Janusz, p. Justyna Ostrowska i Paweł Bolewski – finalista Olimpiady Chemicznej

Weronika Smotryś, kl. III g – finalistka IV Olimpiady Języka Hiszpańskiego, p.
Małgorzata Janusz, p. Justyna Ostrowska i Paweł Bolewski – finalista Olimpiady Chemicznej

Uczennice kl. III a, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Anna Kietlińska

Uczennice kl. III a, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Anna Kietlińska

Uczniowie kl. III b, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem oraz wychowawca klasy p. Dariusz Kuźniewski

Uczniowie kl. III b, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem oraz wychowawca klasy p. Dariusz Kuźniewski

Uczniowie kl. III d, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem oraz wychowawca klasy p. Leszek Jawor

Uczniowie kl. III d, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem oraz wychowawca klasy p. Leszek Jawor

Uczniowie kl. III e, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Małgorzata Schroeder

Uczniowie kl. III e, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Małgorzata Schroeder

Uczniowie kl. III g, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Małgorzata Janusz

Uczniowie kl. III g, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Małgorzata Janusz

Uczniowie kl. III i, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Justyna Ostrowska

Uczniowie kl. III i, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem oraz wychowawczyni klasy p. Justyna Ostrowska

Uczniowie, którzy zostali nagrodzenia za reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym oraz p. Piotr Półtorak

Uczniowie, którzy zostali nagrodzenia za reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym oraz p. Piotr Półtorak

P. Barbara Majewska oraz Marta Szerakowska, ucz. kl. III d i Weronika Żochowska, kl. III f – uczennice nagrodzone za działalność w Samorządzie Uczniowskim

P. Barbara Majewska oraz Marta Szerakowska, ucz. kl. III d i Weronika Żochowska, kl. III f – uczennice nagrodzone za działalność w Samorządzie Uczniowskim

P. Maryla Boćkowska, Monika Żyłowska, kl. III b i p. Małgorzata Schroeder

P. Maryla Boćkowska, Monika Żyłowska, kl. III b i p. Małgorzata Schroeder

Diana Błażewicz, kl. III h, Karolina Jakubowska, kl. III e – uczennice nagrodzone za reprezentowanie szkoły w konkursach artystycznych oraz p. Małgorzata Tomaszewska

Diana Błażewicz, kl. III h, Karolina Jakubowska, kl. III e – uczennice nagrodzone za reprezentowanie szkoły w konkursach artystycznych oraz p. Małgorzata Tomaszewska

P. Krzysztof Modzelewski wręcza statuetki najlepszym sportowcom

P. Krzysztof Modzelewski wręcza statuetki najlepszym sportowcom

P. Urszula Jaworska, Monika Andruszkiewicz III i, Rafał Perkowski III b i Marek Twarowski III g

P. Urszula Jaworska, Monika Andruszkiewicz III i, Rafał Perkowski III b i Marek Twarowski III g

Magdalena Krawiel, kl. III e i p. Wioletta Właszczuk

Magdalena Krawiel, kl. III e i p. Wioletta Właszczuk

P. Kamil Zakrzewski wręcza statuetkę Marii Perzynie z kl. III d

P. Kamil Zakrzewski wręcza statuetkę Marii Perzynie z kl. III d

65
67
68
69
fot. Katarzyna Maciejuk