Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
20 mar 2014 XLV Olimpiada Języka Rosyjskiego 2014

W dniu 08.03.2014r. odbył sie Okręgowy Etap Olimpiady Języka Rosyjskiego. Do eliminacji okręgowych z naszej szkoły zostały zakwalifikowane dwie uczennice. Dziewczęta pisały test, a następnie przystąpiły do egzaminu ustnego. Obie uczennice uzyskały bardzo dobre wyniki. Joanna Giczan – kl. I C – zdobyła 86 pkt.  – wynik wyróżniający. Ahata Papialnitskaya – kl. II F – zdobyła 92 pkt. – wynik wyróżniający.

Decyzją Komitetu Głównego z dnia 18.03.2014r. do etapu centralnego Olimpiady zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy zdobyli 87 p. Z naszej szkoły kwalifikację uzyskała Ahata Papialnitskaya. Etap centralny odbędzie się w Warszawie w dn.12-13 kwietnia 2014r. Aby uzyskać tytuł finalisty, należy zdobyć minimum 50% punktów. Laureaci oraz finaliści olimpiady są zwolnieni z egzaminu maturalnego z języka obcego nowożytnego. Gratulujemy serdecznie obu naszym uczennicom, a Agacie życzymy udanego startu w Warszawie.

Anna Awier