______________________________________________________________________________________________________________
04 mar 2014 Finał Wojewódzki Licealiady w Pływaniu 2014

DSC00264

W dniu 26.02.2014r. w Suwałkach odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w Pływaniu. Reprezentacja naszej szkoły (10 osób) startowała we wszystkich konkurencjach:
dziewczęta:
50m stylem dowolnym – Smolarczyk Ola kl. IIc
50m stylem motylkowym – Andruszkiewicz Monika kl. IIIi
50m stylem grzbietowym – Kościuk Marta kl. Ie
50m stylem klasycznym – Kranc Ola kl. Id, Okrasińska Anna kl. Og

sztafeta 4x50m stylem dowolnym w składzie: Smolarczyk Ola, Andruszkiewicz Monika, Kościuk Marta, Kranc Ola

chłopcy:
50m stylem dowolnym – Andruszkiewicz Michał kl. IIa, Floraszek Mateusz kl. IIe
50m stylem motylkowym – Perkowski Rafał kl. IIIb
50m stylem grzbietowym – Twarowski Marek kl. IIIg
50m stylem klasycznym – Bajgus Piotr kl. Ic

sztafeta 4x50m stylem dowolnym w składzie: Andruszkiewicz Michał, Floraszek Mateusz, Perkowski Rafał, Twarowski Marek

Udział w zawodach zakończył się ogromnym sukcesem naszej reprezentacji.

Monika Andruszkiewicz zdobyła srebrny medal, Marek Twarowski zajął 5 miejsce, sztafeta dziewcząt wywalczyła 6, a chłopców 5 miejsce.
Pozostali uczestnicy zajęli punktowane miejsca.
W ogólnej klasyfikacji szkół chłopcy zajęli 6 miejsce a dziewczęta 7 miejsce na 18 startujących szkół z całego województwa.