Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
26 lut 2014 Wspaniali „poloniści” z II. A
Karolina Prusiel, uczennica kl. II a

Karolina Prusiel, uczennica kl. II a

Zakończył się ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Fraszka” i oto
I miejsce w kraju zajęła Karolina Prusiel z klasy II. A naszej Szkoły. Natomiast Magdalena Borecka zajęła I. miejsce w III LO. Ponadto dziesięciu uczniów klasy II. A naszego Liceum zdobyło w tym ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym wyróżnienia. Są to: Patrycja Siemaszko, Piotr Dakowicz, Maksymilian Michalski, Kacper Dębiński, Anna i Magdalena Ślósarz, Michał Andruszkiewicz i Katarzyna Śliwowska. Nauczycielem tych wspaniałych polonistów jest Maria Bartnicka. GRATULUJEMY!!!!!!

Karolina Prusiel, Maksymilian Michalski, Patrycja Siemaszko, Magdalena Borecka, ucz. kl. II a

Karolina Prusiel, Maksymilian Michalski, Patrycja Siemaszko, Magdalena Borecka, ucz. kl. II a