Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
20 gru 2013 II Licealiada w Badmintonie 2013

1
18.12.2013 w Zespóle Szkół nr 6 w Białymstoku odbyła się Licealiada Województwa Podlaskiego w Badmintonie. Duży sukces odniosła drużyna dziewcząt naszej szkoły. Po zajęciu wysokich miejsc punktowanych w rozgrywkach indywidualnych Guzewicz- Talipska- Popielnicka, znakomicie spisał się debel Guzewicz-Talipska zajmując ostatecznie 3 miejsce. W klasyfikacji ogólnej dziewcząt nasza szkoła uplasowała się na 5. miejscu, dając się jedynie wyprzedzić drużynom w skład których wchodziły medalistki Mistrzostw Polski. Drużyna dziewcząt III LO Białystok: Talipska Gabriela II F, Guzewicz Patrycja IF, Popielnicka Agata II F, opiekun: Piotr Półtorak
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych