Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
09 gru 2013 Szlachetna paczka 2013

Szlachetna Paczka
Szlachetna Paczka to projekt, który co roku łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców. W tym roku nasza szkoła ponownie przyłączyła się do pomocy. Uczniowie klas I C, I H, III B, III C oraz III E wraz w wychowawcami zebrali łącznie 2600 zł. Nad całą akcją czuwała Pani Małgorzata Schreoder.
Pieniądze te zostały przeznaczone na realizację marzeń oraz potrzeb wybranej rodziny.
Za uzbierane fundusze zakupiono między innymi kurtki zimowe, buty, akcesoria szkolne, środki czystości. Wierzymy, że dzięki tej paczce rodzina ma szansę na zmianę.
Dnia 8 grudnia 2013 r. delegacja uczniów oficjalnie przekazała paczkę rodzinie. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze wzajemnej otwartości i pełni zrozumienia człowieka dla człowieka.
Należy wspomnieć o ogromnym wkładzie Natalii Szeroki i Konrada Panas, którzy poświęcili mnóstwo swego wolnego czasu, aby ta rodzina otrzymała należytą pomoc.
Za to jesteśmy im bardzo wdzięczni. Doceniamy zaangażowanie, którym zarazili nas wszystkich.
Chcielibyśmy podziękować także rodzicom, którzy również przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu.
W szlachetnej paczce każdy z nas może zostać bohaterem i zmieniać świat na lepsze przez zaangażowanie w różnych rolach. Pamiętajmy, że paczka to nie tylko konkretna pomoc materialna, to przede wszystkim impuls do działania i chęć niesienia pomocy innym.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji.
infografika-sp-008-a
1
2
3
Certyfikaty

Fotorelacja:  http://plus.google.com/photos/106898592101642950638/albums/5955096382895141553?authkey=CIr4pMmRosCFGA