Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
04 lis 2013 V edycja Spotkań Ekologicznych „Z Ziemią krążymy” 2013
Jowita Kropiewnicka, laureatka nagrody głównej w konkursie recytatorskim

Jowita Kropiewnicka, laureatka nagrody głównej w konkursie recytatorskim

Dnia 31 października 2013r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie V edycji Spotkań Ekologicznych „ Z Ziemią krążymy”. W uroczystości wzięły udział laureatki z naszej szkoły: Jowita Kropiewnicka z kl. III g i Karolina Jakubowska z kl. III e wraz z opiekunem Panią Małgorzatą Tomaszewską. Organizatorami całego przedsięwzięcia, któremu patronuje Podlaski Kurator Oświaty, jest Młodzieżowy Dom Kultury oraz Towarzystwo Działań Twórczych „Talent” w Białymstoku. W ramach spotkań odbyły się trzy konkursy: recytatorski, literacki i plastyczny.
Po wysłuchaniu wszystkich uczestników konkursu recytatorskiego Jury w składzie: Ewa Jakubaszek – instruktor teatralny Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku, Beata Miastkowska – instruktor teatralny Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku, Paweł Gorszewski – instruktor grupy teatralnej „Kumonoque” przy Zespole Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku zdecydowało przyznać Jowicie Kropiewnickiej z kl. III g nagrodę główną w kategorii wiekowej – szkoły ponadgimnazjalne.
W konkursie literackim Karolina Jakubowska „verveine” z kl. III e za swoje wiersze zdobyła wyróżnienie. (W dziale poezja przyznano tylko jedną nagrodę i dwa wyróżnienia w kategorii wiekowej – szkoły ponadgimnazjalne).
Bardzo serdecznie gratulujemy!