Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
07 cze 2013 Festyn w Domu Dziecka


festyn 5
3 czerwca 2013 r. uczniowie klasy II b, II c i II e pod opieką p. Małgorzaty Schroeder, p. Małgorzaty Tomaszewskiej i p. Wojciecha Panasewicza uczestniczyli w festynie zorganizowanym dla wychowanków Domu Dziecka nr 2 im. dr Ireny Białówny w Białymstoku, z okazji ich święta. Pomysłodawczynią i głównym organizatorem imprezy była p. Małgorzata Schroeder wraz z uczniami z wyżej wymienionych klas.
Festyn, który odbył się na terenie Domu Dziecka przy ulicy 11 Listopada 6 w Białymstoku, rozpoczął się o godzinie 16.00 integracją młodzieży wraz z młodszymi dziećmi. W tym samym czasie rozpoczął się turniej piłki nożnej licealistów z starszymi dziećmi. Mecz był bardzo pasjonujący i zakończył się wygraną wychowanków. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach przygotowanych przez młodzież, wielkim powodzeniem cieszyły się skoki na dmuchanym zamku i trampolinie. Oblegane były też stanowiska, gdzie dzieci mogły pomalować twarze, paznokcie, zrobić tatuaże oraz wymarzone fryzury. Z ogromnym zainteresowaniem obejrzały pokaz psów oraz sprzętu policyjnego. Ba, mogły pogłaskać pieska! Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w robieniu zabawnych zwierzątek z balonów. Przez cały czas trwania festynu funkcjonował grill i można było spróbować pysznych przekąsek. Około godziny 18.00 rozpoczął się pokaz baniek mydlanych, który był prawdziwą frajdą dla maluchów, tych większych i całkiem dużych uczestników festynu. Było bardzo wesoło i mokro. Bańki mydlane były wszędzie, dzieci były bardzo szczęśliwe, a my mogliśmy się cieszyć uśmiechami na ich twarzach.
Wszyscy potrzebują ciepła, akceptacji, a przede wszystkim bezwarunkowej miłości, dlatego starajmy się pomagać innym w miarę naszych możliwości.

DSC_0004

DSC_0023

DSC_0030

DSC_0063

DSC_1136

DSC_1140

DSC_1171

DSC_1181

DSC_1197

DSC_1252

DSC_1281

DSC_1301

DSC_1306

Festyn 1

festyn 2

festyn 3

festyn 4

festyn 6

festyn 7