Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
07 maj 2013 Wizyta w świetlicy socjoterapeutycznej w Wasilkowie

soc1
29 kwietnia 2013 r. młodzież naszej szkoły kolejny raz odwiedziła podopiecznych świetlicy socjoterapeutycznej w Wasilkowie.
Czas tam spędzony poświęciliśmy na pomoc dzieciom w nauce, a także poznawanie ich poprzez rozmowy, wspólne gry i zabawy w świetlicy oraz na placu przy kościele. Bawiliśmy się między innymi w kalambury, przeciąganie liny, graliśmy w piłkę, badmintona.
Dziękujemy społeczności naszej szkoły za pomoc w gromadzeniu różnych drobiazgów, którymi obdarowujemy podopiecznych s. Sylwii. Dziękujemy zarówno nauczycielom jak i uczniom ( szczególnie kl. Ig, Id, Ii, IIf ) za biżuterię, apaszki, ozdoby na włosy, torebki. Uczennicy klasy Id Kasi Mazur dziękujemy za piękne figurki, które stały się dla dzieci motywacją do uczestnictwa w naszych edukacyjnych „zabawach z językiem polskim”. Dziękujemy za słodycze, ciasto.
Jednak najważniejszy jest człowiek, więź osobowa, podarowanie drugiej osobie tego, co najważniejsze, czyli siebie, swojego czasu. Zachęcamy więc młodzież do odwiedzania razem z nami podopiecznych świetlicy w Wasilkowie, bo ofiarować im to, co bardzo cenne – swój czas, zainteresowanie, uśmiech.
Opiekun: Dorota Borsuk
IMG_0981
IMG_0983
IMG_0984
IMG_0987
IMG_0988
IMG_0990
IMG_0993
IMG_0994
IMG_0977
IMG_0995