Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
29 kwi 2013 Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013
- klasy trzecie

O
26 kwietnia 2013 r. o godz. 12.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013 klas trzecich.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor wraz z wychowawcami klas wręczyła listy gratulacyjne uczniom oraz rodzicom uczniów, którzy uzyskali średnią 5, 0 i wyżej.

Dyrektor Szkoły wręcza listy gratulacyjne uczniom z najwyższą średnią oraz ich rodzicomDyrektor Szkoły wręcza listy gratulacyjne uczniom z najwyższą średnią oraz ich rodzicom

Najwyższą średnią w szkole uzyskał uczeń klasy III c Jakub Kozak – średnia 5,59
Kolejną najwyższą średnią w szkole zdobyły uczennice klasy III e Monika Kowalczyk i Magdalena Czajkowska – średnie 5,56
Trzecią z kolei średnią uzyskała uczennica klasy III a Patrycja Kownacka – średnia 5,42

Z klasy III a listy gratulacyjne otrzymali:
-państwo Eugenia i Jan Pogorzelscy z synem Dawidem – średnia 5,28
-państwo Justyna i Andrzej Grodzcy z córką Pauliną – średnia 5,16

Dyrektor Małgorzata Górniak i wychowawca klasy III a Joanna Perkowska wręczają listy gratulacyjne  uczniom ze średnią powyżej 5,0

Dyrektor Małgorzata Górniak i wychowawca klasy III a Joanna Perkowska wręczają listy gratulacyjne uczniom ze średnią powyżej 5,0

Z klasy III c listy gratulacyjne otrzymali:
-państwo Anna i Waldemar Czarnowicz z córką Justyną – średnia 5,35
-państwo Beata i Marek Kardasz z córką Karoliną – średnia 5,0

Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawca klasy III c Grzegorz Dąbrowski  z uczniomi ze średnią powyżej 5,0

Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawca klasy III c Grzegorz Dąbrowski z uczniami ze średnią powyżej 5,0

Z klasy III d listy gratulacyjne otrzymali:
-państwo Bożena i Bogusław Jakubowscy z córką Joanną – średnia 5,25
-państwo Mirosława i Krzysztof Zubrzyccy z synem Kacprem – średnia 5,11
-państwo Bożena i Wiesław Kozakiewiczowie z synem Pawłem – średnia 5,06
-państwo Halina i Antoni Budziccy z synem Dominikiem – średnia 5,0
-państwo Bożena i Sławomir Piszczatowscy z córką Urszulą – średnia 5,00
- państwo Alicja i Jan Zawistowscy z córką Joanną – średnia 5,0
- pani Lilla Hajduczenia z córką Paulą – średnia 5,0

Wicedyrektor Ewa Zaniewska i wychowawca klasy III d Anna Awier  z uczniami ze średnią powyżej 5,0

Wicedyrektor Ewa Zaniewska i wychowawca klasy III d Anna Awier z uczniami ze średnią powyżej 5,0

Z klasy III e listy gratulacyjne otrzymali:
-państwo Bożena i Tadeusz Bubieńczyk z córką Anetą – średnia 5,28
-państwo Marzena i Andrzej Misiukiewiczowie z córką Pauliną – średnia 5,33
-pan Jan Ostaszewski z córką Julitą Anną – średnia 5,06
- państwo Teresa i Zenon Świerzbińscy z córką Olgą średnia 5,12

Dyrektor Małgorzata Górniak i wychowawca klasy III e Adam Jasiński z uczniami ze średnią powyżej 5,0 i ich rodzicami

Dyrektor Małgorzata Górniak i wychowawca klasy III e Adam Jasiński z uczniami ze średnią powyżej 5,0 i ich rodzicami

Z klasy III f listy gratulacyjne otrzymali:
-państwo Elżbieta i Bogusław Prokop z córką Natalią – średnia 5,41
-państwo Lidia i Andrzej Żybul z córką Joanną – średnia 5,29
-państwo Bożena i Marek Ignatowicz z córką Martyną – średnia 5,24
-państwo Teresa i Kazimierz Wróblewscy z córką Justyną – średnia 5,18
-państwo Bożena i Mirosław Paszkowscy z córką Eweliną – średnia 5,06

Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawca klasy III f Sylwia Żylińska-Awruk z uczniami ze średnią powyżej 5,0

Wicedyrektor Barbara Kalinowska i wychowawca klasy III f Sylwia Żylińska-Awruk z uczniami ze średnią powyżej 5,0

Z klasy III g listy gratulacyjne otrzymali:
-państwo Katarzyna Joanna i Wojciech Golc z córką Martą – średnia 5,16
-państwo Barbara i Dariusz Kozłowscy z córką Olgą – średnia 5,11

Wicedyrektor Ewa Zaniewska i wychowawca klasy III g Krystyna Ratasiewicz  z uczniami ze średnią powyżej 5,0

Wicedyrektor Ewa Zaniewska i wychowawca klasy III g Krystyna Ratasiewicz z uczniami ze średnią powyżej 5,0

Z klasy III h list gratulacyjny otrzymali:
-państwo Wiesława i Jacek Niklińscy z córką Natalią – średnia 5,41

Dyrektor Małgorzata Górniak i wychowawca klasy III h Kinga Łowicka-Kwiatosz z uczennicą ze średnią powyżej 5,0

Dyrektor Małgorzata Górniak i wychowawca klasy III h Kinga Łowicka-Kwiatosz z uczennicą ze średnią powyżej 5,0

Z klasy III i listy gratulacyjne otrzymali:
-państwo Jolanta i Andrzej Godlewscy z córką Moniką – średnia 5,0
-państwo Małgorzata i Grzegorz Puławscy z córką Kamilą – średnia 5,0
-państwo Barbara i Eugeniusz Siemieniako z córką Alicją – średnia 5,1
-państwo Wioletta i Tomasz Zawadzcy z córką Kamilą – średnia 5,0
-państwo Małgorzata i Marian Zuzda z synem Konradem – średnia 5,2

Dyrektor i nagrodzeni rodzice za pracę na rzecz szkoły

Dyrektor i nagrodzeni rodzice za pracę na rzecz szkoły

Pani Dyrektor Małgorzata Górniak  wręczyła również listy gratulacyjne rodzicom za zaangażowanie oraz pracę na rzecz szkoły. Otrzymali je: pani Dorota Łapińska, pani Agnieszka Dobrodumow, pani Celina Borowska, pan Andrzej Śleszyński, pan Witold Lewicki.

Za sukcesy w olimpiadach na etapie ogólnopolskim listy gratulacyjne otrzymali:

finaliści 43. Olimpiady Literatury i Języka polskiego Michalina Nowak z klasy III h oraz Elżbieta Filipczuk i Dawid  Pogorzelski z klasy III a
finalistka 39-ej Olimpiady Geograficznej Justyna Czarnowicz z klasy III c. Justyna jest również laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady ,,O diamentowy Indeks AGH” oraz laureatką 5-ego miejsca indywidualnie i 1-ego drużynowo w Ogólnopolskim konkursie geograficznym ,,Najlepszy młody geograf”
finalista 8-ej Olimpiady Przedsiębiorczości Patryk Wróblewski z klasy III c. Patryk jest również finalistą Olimpiady Wiedzy o Bankach.
finalista Olimpiady Wiedzy o Bankach Jakub Kozak z klasy III c
laureat 13–go Ogólnopolskiego Konkursu ,,Polska Piastowska” Dawid Pogorzelski z klasy III a

Dyrektor Małgorzata Górniak i nauczyciel języka polskiego Anna Murawska z finalistami 43. Olimpiady Literatury i Języka polskiego Michaliną Nowak z klasy III h i Dawidem  Pogorzelskim z klasy III a

Dyrektor Małgorzata Górniak i nauczyciel języka polskiego Anna Murawska z finalistami 43. Olimpiady Literatury i Języka polskiego Michaliną Nowak z klasy III h i Dawidem Pogorzelskim z klasy III a

Dyrektor Małgorzata Górniak i nauczyciel geografii Grzegorz Dąbrowski z finalistką 39-ej Olimpiady Geograficznej Justyna Czarnowicz z klasy III c

Dyrektor Małgorzata Górniak i nauczyciel geografii Grzegorz Dąbrowski z finalistką 39-ej Olimpiady Geograficznej Justyna Czarnowicz z klasy III c

Dyrektor Małgorzata Górniak i nauczyciel przedsiębiorczości Małgorzata Kulikowska z finalistą 8-ej Olimpiady Przedsiębiorczości Patrykiem Wróblewskim z klasy III c

Dyrektor Małgorzata Górniak i nauczyciel przedsiębiorczości Małgorzata Kulikowska z finalistą 8-ej Olimpiady Przedsiębiorczości Patrykiem Wróblewskim z klasy III c

Dyrektor Małgorzata Górniak i laureat 13–go Ogólnopolskiego Konkursu ,,Polska Piastowska” Dawid Pogorzelski z klasy III a

Dyrektor Małgorzata Górniak i laureat 13–go Ogólnopolskiego Konkursu ,,Polska Piastowska” Dawid Pogorzelski z klasy III a

Listy gratulacyjne otrzymali również uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4.75-4.99

z klasy III a: Beata Gruszewska, Agnieszka Aleksandra Gaca, Krystian Bartnik

Wychowawca klasy III a Joanna Perkowska z uczniami ze średnią 4,75-5,0

Wychowawca klasy III a Joanna Perkowska z uczniami ze średnią 4,75-5,0

z klasy III b: Weronika Czuprynko, Ewelina Urszula Fiedorczyk, Marta Luiza Łazarewicz

Wychowawca klasy III b Iwona Waszczuk z uczniami ze średnią 4,75-5,0

Wychowawca klasy III b Iwona Waszczuk z uczniami ze średnią 4,75-5,0

z klasy III c: Weronika Dąbrowska, Karolina Szmurło, Dominika Cylwik, Aleksandra Sawoniewska, -Patryk Wróblewski

Wychowawca klasy III c Grzegorz Dąbrowski z uczniami ze średnią 4,75-5,0

Wychowawca klasy III c Grzegorz Dąbrowski z uczniami ze średnią 4,75-5,0

z klasy III d: Aleksandra Czaczkowska, Sylwia Stepaniuk, Katarzyna Marcinkiewicz, Magdalena Ostapiuk, Adrian Laskowski, Katarzyna Augustyńczuk, Szymon Stoczko, Gabriela Walińska

Wychowawca klasy III d Anna Awier z uczniami ze średnią 4,75-5,0

Wychowawca klasy III d Anna Awier z uczniami ze średnią 4,75-5,0

z klasy III e: Agata Berent, Paula Korolkiewicz, Mateusz Jakub Kwiatkowski, Simona Rogacz, Katarzyna Szymaniuk

Wychowawca klasy III e Adam Jasiński z uczniami ze średnią 4,75-5,0

Wychowawca klasy III e Adam Jasiński z uczniami ze średnią 4,75-5,0

z klasy III f: Marcin Kisiel, Bartłomiej Jensław, Dawid Giba, Maciej Rogało

Wychowawca klasy III f Sylwia Żylińska-Awruk z uczniami ze średnią 4,75-5,0

Wychowawca klasy III f Sylwia Żylińska-Awruk z uczniami ze średnią 4,75-5,0

z klasy III g: Karolina Borowik, Ewa Giba, Edyta Ułanowicz, Izabela Wyszkowska

Wychowawca klasy III g Krystyna Ratasiewicz z uczniami ze średnią 4,75-5,0

Wychowawca klasy III g Krystyna Ratasiewicz z uczniami ze średnią 4,75-5,0

z klasy III h: Martyna Awier, Michalina Nowak, Emila Kierzkowska, Emilia Grycuk

Wychowawca klasy III h Kinga Łowicka-Kwiatosz z uczniami ze średnią 4,75-5,0

Wychowawca klasy III h Kinga Łowicka-Kwiatosz z uczniami ze średnią 4,75-5,0

zklasy III i: Magdalena Andraka, Marta Baczewska, Aleksandra Janiuk, Tomasz Charytoniuk, Anna Karwacka, Aleksandra Konopka, Krzysztof Żukowski, Weronika Lotkowska, Paweł Muszyński

Wychowawca klasy III i  Anna Siemienkowicz z uczniami ze średnią 4,75-5,0

Wychowawca klasy III i Anna Siemienkowicz z uczniami ze średnią 4,75-5,0

Co roku uczniowie naszej szkoły odnoszą sukcesy w zawodach sportowych. W tym roku szkolnym za godne reprezentowane szkoły uczniowie wyróżnieni zostali w następujących dyscyplinach sportowych:
w szachach – nagrodę otrzymuje Alicja Siemieniako z klasy III i.
w aerobiku rekreacyjnym – Martyna Wap z klasy III f, Karolina Kardasz z klasy III c, Gabriela Walińska oraz Katarzyna Borowska z klasy III d
w koszykówce - Katarzyna Gładek z klasy III b, Paweł Tur i Łukasz Korbolewski z klasy III a, Michał Sobolewski i Maciej Rogało z klasy III f
w siatkówce chłopców – Jan Piotrowski z klasy III b, Karol Jurczenia z klasy III g, Kewin Chilimoniuk z klasy II Id, Kajetan Wilczyński z klasy III e, Piotr Gajdziński, Adrian Sosnowski i Dawid Giba z klasy III f
w pływaniu – Paweł Bajgus i Filip Nowicki z klasy III b
w siatkówce dziewcząt – Magda Dziemianowicz, Małgorzata Jaworowska i Zuzanna Szypcio z klasy III i, Joanna Zawistowska z klasy III d, Karolina Wilczewska z klasy III g

Krzysztof Modzelewski, nauczyciel wychowania fizycznego i Alicja Siemieniako z klasy III i (szachy)

Krzysztof Modzelewski, nauczyciel wychowania fizycznego i Alicja Siemieniako z klasy III i (szachy)

Małgorzata Właszczuk, nauczycielka wychowania fizycznego z Martyną Wap z klasy III f, Karoliną Kardasz z klasy III c, Gabriela Walińską oraz Katarzyną Borowską z klasy III d (aerobik rekreacyjny)

Małgorzata Właszczuk, nauczycielka wychowania fizycznego z Martyną Wap z klasy III f, Karoliną Kardasz z klasy III c, Gabriela Walińską oraz Katarzyną Borowską z klasy III d (aerobik rekreacyjny)

Urszula Jaworowska, nauczyciel wychowania fizycznego i Jan Piotrowski z klasy III b, Kewin Chilimoniuk z klasy II Id, Kajetan Wilczyński z klasy III e, Piotr Gajdziński, Adrian Sosnowski i Dawid Giba z klasy III f (siatkówka chłopców)

Urszula Jaworowska, nauczyciel wychowania fizycznego i Jan Piotrowski z klasy III b, Kewin Chilimoniuk z klasy II Id,  Piotr Gajdziński, Adrian Sosnowski i Dawid Giba z klasy III f (siatkówka chłopców)

Adam Aronowicz, nauczyciel wychowania fizycznego i Magda Dziemianowicz, Małgorzata Jaworowska i Zuzanna Szypcio z klasy III i, Karolina Wilczewska z klasy III g,  Joanna Zawistowska z klasy III d (siatkówka dziewcząt)

Adam Aronowicz, nauczyciel wychowania fizycznego z reprezentacją III LO siatkówki dziewcząt

Zostali także wyróżnieni uczniowie za pracę na rzecz szkoły:

za pracę w samorządzie szkolnym – Kacper Zubrzycki z klasy III d i Agnieszka Gaca z klasy III a.
za reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym – Kinga Bukowska z klasy III c, Dorota Tomczak z klasy III e, Natalia Gulko, Urszula Piszczatowska, Dominik Budzicki i Przemysław Gaj z klasy III d
za zaangażowanie w życie biblioteki szkolnej i reprezentowanie społeczności III LO w licznych konkursach i uroczystościach – Kamila Cieśluk z klasy III h, Monika Godlewska z klasy III i, Edyta Ułanowicz z klasy III g
za pilność, sumienność oraz wzorowe zachowanie – Katarzyna Trochimczuk oraz Jakub Kozak z klasy III c

 

Pani Barbara Majewska, Kacper Zubrzycki z klasy III d i Agnieszka Gaca z klasy III a

Pani Barbara Majewska, Kacper Zubrzycki z klasy III d i Agnieszka Gaca z klasy III a

Pani Małgorzata Tomaszewska, Kamila Cieśluk z klasy III h, Monika Godlewska z klasy III i, Edyta Ułanowicz z klasy III g

Pani Małgorzata Tomaszewska, Kamila Cieśluk z klasy III h, Monika Godlewska z klasy III i, Edyta Ułanowicz z klasy III g

Pani wicedyrektor Ewa Zaniewska, Katarzyna Trochimczuk oraz Jakub Kozak z klasy III c

Pani wicedyrektor Ewa Zaniewska, Katarzyna Trochimczuk oraz Jakub Kozak z klasy III c

 

Dyrekcja z uczniami

Dyrekcja z uczniami

Pani Dyrektor Małgorzata Górnika i Pani wicedyrektor Ewa Zaniewska informują o przebiegu egzaminów maturalnych 2013

Pani Dyrektor Małgorzata Górnika i Pani wicedyrektor Ewa Zaniewska informują o przebiegu egzaminów maturalnych 2013

Przewodnicząca Rady Rodziców przy III LO Małgorzata Tylutki

Przewodnicząca Rady Rodziców przy III LO pani Małgorzata Tylutki

W imieniu wychowawców klas trzecich głos zabrała pani Joanna PerkowskaW imieniu wychowawców klas trzecich głos zabrała pani Joanna Perkowska

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Mateusz Zarzecki z klasy I e

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Mateusz Zarzecki z klasy I e

 

Prowadzący uroczystość

Prowadzący uroczystość

Karol Czarnowicz a klasy I a

Karol Czarnowicz a klasy I a