Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
26 mar 2013 26 marca 2013r. odwiedziliśmy przyjaciela naszej szkoły Pana Jana Żądło

Przewodnicz¦ůcy SU otrzyma+é +-yczenia +Ťwi¦ůteczne dla ca+éej naszej spo+éeczno+Ťci szkolnejMateusz Zarzecki (Przewodniczący SU III LO) otrzymuje od Pana Jana Żądło życzenia świąteczne dla naszej społeczności szkolnej

W imieniu całej społeczności szkolnej Mateusz Zarzecki – kl. Ie, przewodniczący SU, Weronika Żochowska – kl. IIf, Dawid Sieńko – kl. IIf, złożyli Panu Janowi życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, podarowali drobne upominki świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły oraz wysłuchali wspomnień Pana Żądło o wojnie, żołnierzach AK oraz o prześladowaniu tychże żołnierzy przez władze komunistyczne Polski. Pan Jan i członkowie Jego rodziny również doświadczyli takowych prześladowań.
Młodzież z zainteresowaniem wysłuchała opowieści Pana Żądło, który jest nieocenioną skarbnicą wiedzy o tamtych czasach. Ponadto Pan Jan wręczył Mateuszowi kartkę świąteczną z życzeniami dla Pani Dyrektor oraz całej naszej społeczności szkolnej.
Opiekun: Dorota Borsuk

Weronika +¬ochowska sk+éada Panu Janowi +-yczenia +Ťwi¦ůteczneWeronika Żochowska składa Panu Janowi Żądło życzenia świąteczne

Niewa+-ne ile ofiarowujesz, wa+-ne ile serca w to wk+éadasz.Nieważne ile ofiarowujesz, ważne ile serca w to wkładasz…

Opowie+Ťci Pana Jana i zas+éuchana m+éodzie+-.Opowieści Pana Jana Żądło i zasłuchana młodzież

Roze+Ťmiany Pan +¬¦ůd+éo. Kocha m+éodzie+-, lubi spotkania z ni¦ů.Roześmiany Pan Jan Żądło. Kocha młodzież i lubi z nią spotkania…

W przyjaznej atmosferze...W przyjaznej atmosferze…

fot. Dorota Borsuk