Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
22 mar 2013 Wicemistrzostwo w finale Licealiady Województwa Podlaskiego 2013 w Siatkówce Dziewcząt dla III LO

1
Dnia 13 marca 2013 roku w ZSR CKP w Białymstoku  odbył  się tegoroczny Finał Licealiady Województwa Podlaskiego w Siatkówce Dziewcząt. Do finału awansowały cztery najlepsze reprezentacje wyłonione w rozgrywkach ligowych: ZSR CKP Białystok, III LO Białystok, LO Sejny oraz ZSOiZ Mońki. Pierwsze mecze rozegrały zespoły ZSR CKP Białystok i ZSOiZ Mońki oraz III LO i LO Sejny. Gładkie zwycięstwo odnieśli faworyci. W meczu decydującym o ostatecznej kolejności nasza drużyna pokonała pewnie zespół z Moniek 2:0. Mistrzyniami zostały zawodniczki ZSR CKP Białystok wygrywając z zespołem z Sejn. Jedynym zespołem, który pokonał w tym roku ZSR CKP Białystok jest drużyna III LO. Niestety porażka z Sejnami przekreśliła nasze szanse na zdobycie złotego medalu i w tym roku musieliśmy zadowolić się srebrem. Wyniki meczów ligowych oraz finałowych znajdują się na stronie http://www.pwszs.bialystok.pl/licealiada/ligi-spg.html. Wicemistrzostwo Licealiady jest ogromnym sukcesem naszej drużyny. Dzięki dużemu zaangażowaniu w treningi i mecze wygraliśmy wiele bardzo trudnych spotkań, prezentując wysoki poziom sportowy.

Dziękujemy nielicznej grupie wiernych kibiców za wspaniały doping i wsparcie.  Wszystkie zawodniczki wykazały się dobrą grą, ale królowa może być tylko jedna. Najlepszą zawodniczką drużyny została MAGDA DZIEMIANOWICZ z kl. IIIi.

Brawa i gratulacje dla wszystkich reprezentantek III LO: Magda Dziemianowicz IIIi, Małgorzata Jaworowska IIIi, Zuzanna Szypcio IIIi, Joanna Zawistowska IIId, Agata Jasielczuk II d, Aleksandra Konarzewska IIi, Paulina Bernacka IIe, Mariola Sokolewicz Ie, Emilia Rolnik Ic, Urszula Wasiluk Ii. Trener:  Adam Aronowicz
DSC_4746
DSC_4635
DSC_4741
DSC_4767
DSC_4603
DSC_4766
DSC_4672
DSC_4683
DSC_4573