Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
18 mar 2013 Zebrania z Rodzicami

Dyrektor, Wychowawcy i Nauczyciele III LO odbyły się zebrania
Rodziców Uczniów klasy 0g, klas I i klas II

21 marca (czwartek) 2013:

  • godz. 16.30 - Zebranie Rodziców Uczniów klas II z Dyrektorem Szkoły dotyczące procedur i organizacji egzaminu maturalnego maj 2014:  I piętro – mała sala gimnastyczna
  • godz. 17.00 – Zebranie Rodziców Uczniów klas II z Wychowawcami
  • godz. 17.30-18.30 – Konsultacje dla Rodziców Uczniów klas 0g, I i II z Nauczycielami
  • godz. 18.30 - Zebranie Rodziców Uczniów klas 0g i I z Wychowawcami

godz. 17.30 – 18.30
KONSULTACJE z nauczycielami wszystkich klas

Parter: w sali  18 – 8 nauczycieli

- język angielski (p. Borecka, p. Cichocka,  p. Dral, p. Kuźniewski, p. Łowicka – Kwiatosz, p. Nocna, p. Waszczuk, p. Zakrzewska)

I piętro: w sali 134  - 6 nauczycieli

- matematyka ( p. Magusiewicz,  p. Perkowska,  p. Putkowska, p. Schroeder, p. Wicińska, p. Zaniewska)

II piętro: w sali  244 – 5 nauczycieli

- język hiszpański (p. Janusz, p.Lavin, p. Anna Peralta, p. Sergio Peralta, p. Ingelmo Cassado)

II piętro: w sali   247 – 8 nauczycieli

- język polski (p. Bartnicka, p. Boćkowska, p. Danilczyk, p. Fliszkiewicz, p. Jawor, p. Kietlińska, p. Murawska, p. Wiśniowolska)

II piętro: w sali  249 – 8 nauczycieli

- biologia (p. Kudelska – Pasławska, p. Siemienkowicz)

- chemia (p. Drowanowska, p. Kulikowska – Hryń, p. Ostrowska)

- fizyka (p. Jasiński, p. Panasewicz, p. Zdankowski)

II piętro: w sali  250 – 6 nauczycieli

- informatyka (p. Dudzicz, p. Krajewska, p. Żylińska – Awruk)

- język francuski (p. Koniecko, p. Majewska)

- język łaciński (p. Gołębiowska)

 II piętro: w sali  255 – 5 nauczycieli

- język rosyjski (p. Awier)

- język niemiecki (p. Kalinowska, p. Klimiuk, p. Skibniewska – Opic, p. Stasiulewicz)

III piętro: w sali  362 – 6 nauczycieli

- wychowanie fizyczne (p. Aronowicz,  p. Jaworska, p. Modzelewski, p. Półtorak, p. Właszczuk, p. Zakrzewski)

III piętro: w sali  363 – 4 nauczycieli

- religia (p. Borsuk, p. Gołub, p. Klebus, ks. Kozikowski)

III piętro: w sali  371 – 4 nauczycieli

- geografia (p. Dąbrowski, p. Kamocka)

- EDB / przysposobienie obronne (p. Leszkowicz)

- przedsiębiorczość (p. Kulikowska)

III piętro: w sali  376 – 4 nauczycieli

- historia i WOS (p. Radziwońska, p. Roszkowski, p. Rykaczewski),

- wiedza o kulturze (p. Ratasiewicz – nauczyciel na szkoleniu)