Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
19 lut 2013 Umiemy dzielić się sercem

102_7469
15.01.2013 r. mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole Franciszka z rodzicami. Przekazaliśmy, w obecności wicedyrektorów Pani Ewy Zaniewskiej i Pani Barbary Kalinowskiej oraz Pani z sekretariatu Lili Cewkowicz na leczenie chłopczyka chorego na mukowiscydozę, kwotę 1272 zł.
Przypominamy, że pieniądze były zbierane na terenie naszej szkoły w ubiegłym tygodniu. Uczniowie i nauczyciele przygotowali wypieki, wśród których można było wybierać szarlotkę, serniki, szyszki, wafle, blok, babeczki, ciasto czekoladowe, ciasteczka, trzy bit, ciasto miętowe i faworki. Smakołyki znikały ze stołów, a pieniądze wpadały do puszki. Dzięki otwartemu sercu społeczności szkolnej mogliśmy na twarzach rodziców Franciszka zobaczyć uśmiech i łzy wzruszenia.
Wszystkim ludziom dobrego serca, którzy brali udział w tej akcji w imieniu rodziców czteromiesięcznego chłopczyka SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

                         „Kochaj, żeby żyć i żyj, żeby kochać”
Dionisios Solomos

102_7468