Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
13 lut 2013 XXXIX Olimpiada Geograficzna 2013

W dniach 9-10.02.2013 r. w Supraślu odbył się etap okręgowy XXXIX Olimpiady Geograficznej. W grupie 65-ciu uczniów województwa podlaskiego znalazło się pięciu uczniów naszej szkoły. Wyniki zawodów poznamy w marcu. Niemniej, mamy do zakomunikowania dobrą wiadomość. Nasza szkoła w zasłudze startów w Olimpiadach Geograficznych w latach 2008-2012 otrzymała Dyplom Uznania za udział w finale ogólnopolskim pięciu uczniów. Jesteśmy pierwszą szkołą w Białymstoku, która uzyskała ten dyplom czterokrotnie, tym samym dołączyliśmy do grona dwudziestu najbardziej utytułowanych geograficznie szkół w Polsce.