Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
16 sty 2013 V Studniówka Miejska 2013

Prezydent Miasta uroczyście rozpoczął poloneza


16 stycznia 2013r. reprezentanci maturzystów naszej szkoły zatańczyli na Rynku Kościuszki tradycyjnego poloneza w ramach V STUDNIÓWKI MIEJSKIEJ, która jak co roku odbyła się w konwencji szlacheckiej, tak, aby przypominała fundatora naszego miasta hetmana Branickiego i jego małżonkę. Młodzież przebrana była w stroje szlacheckie lub inne. Uczniowie naszej szkoły: Estera Górska – kl. IIId, Edyta Ułanowicz – kl. IIIg, Łukasz Góralczuk – kl. IIIa i Łukasz Wolszczuk – kl. IIIi mieli stroje hiszpańskie.
Prezydent Truskolaski powiedział do zebranych na placu maturzystów, że odtańczeniem poloneza „dają wyraz tradycji na sto dni przed maturą”. Prezydent życzył młodzieży pomyślności na maturze i dostania się na wymarzony kierunek studiów. Oprócz poloneza młodzież zatańczyła białego walczyka. Panie prosiły panów, a Esterze Górskiej udało się zatańczyć nawet z Panem Prezydentem Truskolaskim.

Estera Górska z Prezydentem Miasta


Estera Górska tańczy biały walc z Prezydentem Miasta


Biały walczyk


Edyta Ułanowicz - kl. IIIg i Łukasz Góralczuk - kl. IIIa


Edyta ze swoim tatą


Estera Górska - kl. IIId i Łukasz Wolszczuk - kl. IIIi


Estera Górska - IIId, Edyta Ułanowicz - IIIg, Łukasz Wolszczuk - IIIi, Łukasz Góralczuk-IIIaOrganizator: Pani Dyrektor Barbara Kalinowska
Zdjęcia wykonali: Dorota Borsuk; Bartłomiej Lulewicz – kl. IIIb