Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
20 gru 2012 Kiermasz Świąteczny 2012 w naszej szkole


W dniach 17 – 19 grudnia odbywał się kiermasz przedświąteczny zorganizowany przez Panią Beatę Gołub. Ozdoby choinkowe, kartki wykonali uczniowie z wielu klas naszej szkoły. Ponadto upiekli ciasta, babeczki, pierniki, podarowali figurki, świece, płyty (przyniósł ks. Adam) o tematyce tych pięknych, magicznych dni. Tak wielu uczniów z różnych klas zaangażowało się również w prowadzenie kiermaszu. Naszym uczniom pomaganie sprawia radość. Dzięki takiemu zaangażowaniu zgromadziliśmy sporą sumę pieniędzy, którą przeznaczyliśmy na zakupienie batoników (80zł) dla dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej przy ul. Barszczańskiej. Z inicjatywy Pani Maryli Boćkowskiej spełniliśmy marzenie pewnego chłopca – bilety na lodowisko (50 zł)
Sumę, która nam została (415zł) przeznaczymy dla podopiecznych Domu Dziecka przy ul. 11 Listopada. Odwiedzimy ich w pierwszym tygodniu stycznia.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania kiermaszu, jak i tym, którzy tak chętnie kupowali ozdoby, ciasta, pierniczki.
Organizatorzy: Beata Gołub, Maryla Boćkowska, Dorota Borsuk, ks. Adam Kozikowski


Uczennice kl. II C

 

Uczennice kl. II C i II F

 

Uczniowie kl. II B

 

Uczniowie kl. II C

 

Uczniowie kl. II F