Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
20 gru 2012 Koszykówka w III LO 2012


Z dużym powodzeniem zakończyły rozgrywki w bieżącym roku reprezentacje naszej szkoły w koszykówce chłopców i dziewcząt.
Dziewczęta ostatni turniej rozegrały w Wysokiem Mazowieckiem wygrywając wysoko ze szkołą z II LO w Łomży 43:23 i przegrywając z zespołem gospodarza turnieju 27:49. Nasz zespół po pięciu meczach ma dwa zwycięstwa z ZSM Łapy i II LO Łomża dzięki czemu zajmuje 7 miejsce w I lidze w licealiadzie koszykówki dziewcząt z 7 punktami.
Reprezentacja koszykówki dziewcząt:
Łapińska Aleksandra (I B), Bartosiak Joanna (II i), Matys Kamila (II H), Gładek Katarzyna (III B),Muszyńska Ida (II A), Zajkowska Ewelina (I F), Smotryś Weronika (2 G), Babińska Marta (II B), Orzeszkowska Natalia (0G), Lizurej Zuzanna (0G), Perzyna Maria (IID).
Zespół koszykówki chłopców rozegrał w dniu 13.12.2012 ostatni w turniej w Augustowie. W pierwszym meczu pokonaliśmy gospodarzy turnieju zespół ACE Augustów 34-15 natomiast w drugim meczu reprezentacja naszej szkoły nieznacznie przegrała z zespołem ZST Suwałki 31-39.W pierwszym półroczu nasz zespół w trzech turniejach wygrał cztery mecze z ZSM Łapy, I LO Łomża, I LO Białystok i IV LO Białystok przegrywając tylko jeden z ZST Suwałki dzięki czemu liczy się w walce o awans do I ligi.
Reprezentacja koszykówki chłopców:
Tur Paweł (IIIA), Rogało Maciej (IIIF), Sobolewski Michał (IIIF), Żemajduk Patryk (IID), Tałałaj Mateusz (IIE), Stankiewicz Daniel (IIB), Perkowski Rafał (IIB), Jaworowski Mateusz (IIB), Małyszko Łukasz (IH), Honczar Łukasz (IH), Koluch Bartosz (IH), Ługowski Artur (IH), Al-Janabi Kamil (IF), Kruszyłowicz Konrad (Ii),Chomicki Marcin (IG).
Poczynania naszych reprezentacji można śledzić na stronie Podlaskiego Szkolnego Związku Sportowego: http://www.pwszs.bialystok.pl/licealiada/ligi-spg.html/
Życzymy Wesołych Świąt i dalszych sukcesów sportowych naszym zespołom.