Zapraszamy na naszą nową stronę - http://3liceum.edu.pl
______________________________________________________________________________________________________________
18 gru 2012 „TAK, POMAGAM” 2012


W dniach 14–15 grudnia 2012r. nasza młodzież uczestniczyła w OGÓLNOPOLSKIEJ ZBIÓRCE ŻYWNOŚCI organizowanej przez Caritas. W zbiórce, przebiegającej pod hasłem „TAK, POMAGAM”, która dla naszej szkoły miała miejsce w Carrefour w galerii „Zielone Wzgórza” wzięli udział następujący uczniowie: Paulina Pruszyńska – kl. II i, Sylwia Breczko – kl. II i, Julia Roleder – kl. II i, Anna Zalewska – kl. II i, Katarzyna Pilecka – kl. II i, Barbara Piłat – kl. II i, Kinga Wesołowska – kl. II i, Katarzyna Wojtach – kl. I g, Paulina Rogalska – Ig, Klaudia Kurzacz – kl. I c, Agnieszka Tołoczko – I c, Aleksandra Krupska – Ic, Martyna Brzozowska – kl. Id, Piotr Wądołkowski – kl. I i, Dariusz Chrzanowski – kl. I i, Magdalena Dzieszkowska – kl II f, Patrycja Goworko – kl. II f, Arkadiusz Bieroza – kl. II b, Paulina Hryniewicka – kl. I g, Miriam Markiewicz – kl. I g.

Oprócz tych wolontariuszy, wielu naszych uczniów uczestniczyło w BOŻONARODZENIOWEJ ZBIÓRCE ŻYWNOŚCI w swoich miejscach zamieszkania, na przykład Ilona Żółtko z kl. III e, Weronika Żochowska z kl. II f. Cieszymy się, że nasza młodzież tak chętnie i licznie podejmuje dzieła miłosierdzia.
Opiekę nad wolontariuszami podczas zbiórki żywności w Carrefour sprawowali: ks. Adam Kozikowski – koordynator Szkolnych Kół Caritas oraz opiekunowie SKC naszej szkoły – Dorota Borsuk i Beata Gołub.