______________________________________________________________________________________________________________
20 lis 2012 LICEALIADA W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT 2012/2013

W dniu 6.XI.2012r. nasze siatkarki bardzo udanie zainaugurowały rozgrywki  Licealiady  2012/2013.We własnej sali podejmowaliśmy zespół szkoły mistrzostwa sportowego z Dojlid. Mimo ,iż nie byliśmy faworytem spotkania oraz dość dziwnych werdyktów sędziowskich, od początku trwała zacięta walka o każdy punkt. Bardzo dobre zagrywki Gosi  Jaworowskiej, skuteczne i efektowne obrony, bloki i ataki naszych dziewcząt zaskoczyły rywalki i pierwszego seta wygraliśmy 25do18. W secie drugim początek należał do gości. Dopiero przy stanie 2-7 i gorącym dopingu kibiców zaczęliśmy odrabiać straty, doprowadziliśmy do stanu 17-16, jednak w końcówce seta znowu klasę pokazały rywalki i wyrały25-20. Trzeci, decydujący set, świetnie zaczęły nasze zawodniczki, od początku uzyskując przewagę, którą do końca utrzymały ku ogromnemu zaskoczeniu rywalek, ich trenera, „sędziego” i chyba trochę własnemu. Wynik 15-9 to efekt ogromnej determinacji, dziewczęta pokazały charakter i walkę, nie było dla nich straconych piłek ani zbyt trudnych obron. Brawa i gratulacje dla wszystkich reprezentantek III LO: